Nihat Özdemir: "Ligleri 12-13-14 Haziran'da başlatma kararı aldık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anladım sızde son durum ne kontrol altına alındı mı resmı sayılara gore ? bizim resmi(!) verılere gore azalma varda ?
Bizim resmi verile göre de azalma var, ama 2. bir dalga beklentisi yok degil.
Su an insandan insana olan bulastirma olayi 1 in altinda bastirilmaya basarildi. 800qm^2 ye kadar bütün is yerler acilacak/ acildi.
Berberler acildi iste pztesiden beri.
okullar üst sinavlilar icin acildi
Bekliyoruz yani.

Winner ozelligimiz malum ama ben seyircisiz goturemeyecegimizi düşünüyorum. Yalan yok ilk kez umutsuzum yarışta olduğumuz bir sezondan. Yine de hayırlısı.

22x Turkish Champions

UEFA'ya kaç para yedirdiler acaba böyle zamanda illa final oynansin diye kaç milyon dolar yedirdik kimbilir

UEFA nin para kayibi bizimkilerinden fazla olmazmi? SL de daha 17 macmi ne kaldi final ile beraber. O 17 macta adamlarin geliri bizim ligin kalan haftalardan daha yüksetir normalde.

Onlar bence devletlere baski yapiyorlardir devam oynansin diye.

Peki seneye haziranda avrupa şampiyonası diye bir olay varken ne zaman açıp ne zaman kapatacaksın. Futbolcuları nasıl kampa alaca yüklee yapacaksın bir sürü zırva var işin içinde.

oynanmasından yana değilim açıkçası. bu sezonun böyle tescil edilmesi benim için sorun olmazdı.

ama madem böyle oldu şimdi düşünülecek başka noktalar da var. biten kontratların durumu ne olacak acaba ?

ben uefa'nın herkesi ilgilendiren bir karar alacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı. yerel federasyonlar farklı kararlar aldı. ligi iptal eden var, olduğu gibi tescil eden var. biz devam ediyoruz.

bu durumda özellikle kiralık kontratlarda nasıl bir çözüm yoluna gidilecek ? bizim federasyon bitiş tarihini uzatsa bile işin bir de diğer kulüp boyutu var.

Seyircisiz oynanacağı için en şanslı takım Başakşehir.Fikstür olarak da kolay fikstürleri var.Salaklık etmezlerse şampiyon olurlar.Formda olursak aradan sıyrılıp gideriz de zor iş.

2nci dalga riski varken timetable yapmak saçmalık bence. Zaten seyircisiz maçların ne tadı tuzu oluyor nede kuluplere bir geliri.

Bir sürüde kontratı bitecek futbolcularımız var şamp olmamız zor iş

Üst Alt