Nihat Özdemir, TFF Başkanlığı İçin Çalışmalara Başladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir, TFF Başkanlığı İçin Çalışmalara Başladı!

Yabancı sınırlaması ile ile ilgili de açıklamalarda bulunan TFF Başkanvekili Nihat ÖZdemir, "14 yabancıyı 1 günde düşüremeyiz. Önümüzdeki yıllarda gelişme sürecine bakarak, spor kulüplerimizle de görüşerek belli sayılarda zaman içerisinde azaltmaya gidebiliriz. 3-4 yıl devam edecek bir süreç." şeklinde konuştu.

Yandik

Yabancı kuralı bugün verdim yarın değiştireceğim diye bir şey olamaz. Çünkü kulüpler bu vermiş olduğumuz karara göre birçok transferler yaptılar. 14 tane futbolcuyu kadrolarında bulundurma durumları var. Kimileri 2 yıllık, kimileri 3 yıllık, 4 yıl sözleşme yapanlar var bunların arasında. Ben bunu aniden değiştirdim diyemem. Eğer bu kuralı değiştireceksek, bugün için önümüzdeki yıl için değil, 3-4 yıl içinde bu rakamlara düşeceğiz yabancı sayısında. Ama bu durumuda yakın bir zamanda açıklamamız lazım ki futbol takımlarımız buna göre transfer politikalarını ve kadro sistemlerini düşünüp ona göre yola çıkmaları gerekiyor. Bugün yaptım yarın bunu değiştireyim diye bir şey olamaz. Ayrıca gördük ki Ukrayna maçında başarısız olduk ama Hırvatistan maçında başarılı olduk. 2 maçta da yabancı sayımız aynıydı. Demek ki yabancı sayısında değil bu konu, başka yerlerde. Bu başka yerleri de çözmeye çalışacağız" de

Mhhhm

Bu herif 2008 yilinda yargilanmamismiydi?

Wikipediada bir de böyle birsey yaziyor

"In December 2013 Nihat Özdemir was among the 41 suspects who were issued arrest orders in the second corruption probe. « Prosecutors also appear to be targeting construction companies involved in some of the government’s showpiece infrastructure projects. Those named in media reports included Nihat Ozdemir, head of Limak group, part of a consortium that won the €22bn tender to build Istanbul’s third airport ».[9]"

Böyle adam baskanmi yapilir yav

Kurulları kesinlikle bunlara bırakmamak lazım. Yoksa yemişim başkanını. Kim işaret edilirse o seçilecek zaten. En büyük dalavereyi kurullarda çeviriyorlar. Hukuk kurulu, PFDK, Tahkim bildiğin fbjk yuvası. MHK ayrı dava. Orayı da özerk kılmak gerek.

Fenerli başkandan başka Fenerli başkana geçiyor yani koltuk. Galatasaraylıların da şu paranoyalarına hastayım. 2 yıldır Tff başkanı Fenerli, Kulüpler Birliği başkanı Beşiktaşlı. 50 tane ceza yazdılar inşallah yine dubleyle kapatacağız. İşe geldiğinde bizim lobimizin hepsinden güçlü olduğu da 1 aydır ortada zaten. Rize başkanına isterse madalya vermişler, söke söke o maçı aldıysak Galatasaray'ın olduğu yerde Rize anca çay distribütörü demektir. Benim dileğim hakikaten futboldan anlayan birinin gelmesiydi, ülke geleneği olarak yine betoncuda karar kılmışlar.

Futbolu inşaat kafası ile yönetip kulüpçülük ile nifak sokmaya devam.

Milli ruhu bitirmiştiniz. İyice futbolu da bitirin de rahat edin.

kulübümüz açısından bir sıkıntı olmaz ülke içinde. demirören gibi bundan da çok kupa alırız. tffyi kimin yönettiğinin bi önemi yok.

fakat kaybeden türk futbolu olur. fenerliler sevinedursun tüpçüyede bjklılar sevinmişti en çok kupayı istemeye istemeye de olsa bize o verdi. bunun da akıbeti o olur. kupaları bize verir fenerliler tarafından hain ilan edilip aforoz edilir. sonra 3 turnuva daha kaçırırız yabancı sınırı 6+2+1+2ye düşürülür

Üst Alt