Nike Galatasaray Ceketi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nike Galatasaray Ceketi

Cevap: Nike Galatasaray Ceketi

Bugün GS Store'de denedim. İkisinde de hafif parlaklık var. Bu yüzden verilen paraya değmeyeceğini düşündüm. Nike'tan daha iyilerini bekliyoruz. Storede kurşuni renkli polar çok daha hoş duruyor. Tercihimi ondan yana kullandım.

arkasında GALATASARAY bile yazmıyor,şahsen ben beğenmedim.seneye elit takım formalarımız olacakmış sanırım,bunları da öyle yaparlarsa alabilirim belki.

Arkadaslar yaklasik 2 hafta önce GS Store Europe sitesinden ismarladim bu ceketi. Kirmizisini aldim.

Parayida yatirdim. Paranin onlara ulastigina dair bana e-mail'de yolladilar ama hala ses seda yok. Sizce neyden kaynaklaniyor bu durum ? Birisi aydinlatabilirse cok sevinirim

ben normal gsstore den birşeyler aldım 5 gün oldu hala bana da bir şey gelmedi

Bende pazartesi cityshoptan sipariş etmiştim.Bayram nedeniyle kargo yapılamadı dün yaptılar bugün elime ulaştı.Gerçekten güzel ürün kırmızısından aldım.

gsstore.org dan alisveris yapmayin 1 hafta once forma aldim hala hazirlaniyor. yapacaginiz ise...

Pazar malı satmıyosunuz tamam ama biraz indirin fiyatları talep çoğalsın nasıl bir mantıkla iş yaparlar anlamıyorum..

gsstore.org dan alisveris yapmayin 1 hafta once forma aldim hala hazirlaniyor. yapacaginiz ise...

Alışırsın. Ben öyle bi hataya düştüm 3 hafta sonra alabildim ancak.

Birkaç gün önce Nike Store'a gittim bu ceket için.Bizimkisini çok sade yapmışlar.Manu ve Barca'nınkiler çok güzeldi.Açıkçası böyle bir ceket almayı düşünüyorum ama bizimkiside çok sade.Manu ile bizimki arasında kararsız kaldım.Bizimkisinde birtek GS armasını koymuşlar o kadar.Başka hiç bir şey yok.Manu'nun tasarımı çok güzeldi.

Birkaç gün önce Nike Store'a gittim bu ceket için.Bizimkisini çok sade yapmışlar.Manu ve Barca'nınkiler çok güzeldi.Açıkçası böyle bir ceket almayı düşünüyorum ama bizimkiside çok sade.Manu ile bizimki arasında kararsız kaldım.Bizimkisinde birtek GS armasını koymuşlar o kadar.Başka hiç bir şey yok.Manu'nun tasarımı çok güzeldi.

Bizim arma ve nike logosu dikisli miydi?

Üst Alt