Nikola Pekovic - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nikola Pekovic

Cevap: Nikola Pekovic

Pekovic beğenilmezmi, Pana ile Eurolig şampiyonluğu yaşadı. Ribaund, Blok ne ararsan var. Kesinlikle gereksiz kontejan olmaz.Nokta bir transfer olur.

Keşke gelse.. Potada altında büyük üstünlüğümüz olur.

Cevap: Aslan kral Pekovic

Yorum yapmak sağlıklı değil dedikten sonra niye yorum yapıyorsun o zaman?Bu Messi'yi tanımıyorum ama videolardan izlediğim kadarıyla yabancı kontenjanı harcamaya değmez tarzı yorum yapmışsın

Sacmalama Lebron - Kobe 'den bahsetmiyoruz . Messi ornegin kafadan yanlis . Dunyanin en iyi oyuncularindan degil heralde Pekovic :D ? Bu olsa olsa Gilardino'yu Luca Toni'yi tanimiyorum fakat videolardan gordugum kadariyla demeye benzer ki bu da cok normaldir . Ben gordugum kadariyla fikrimi belirtiyorum sen aklinca kafa yapamazsin ! Ornek vermek gerekirse kim oldugunu hatirlamiyorum bir arkadas Martin O'Neil'i tanimiyorum neden bu kadar istiyorsunuz diyordu 2 paragraf yazdim ve acikladim o da bana tesekkur etti sen de sacma sapan yazilar yazmak yerine Pekovic'i detayli olarak bize tanitsan biz de sana tesekkur etsek cok daha medeni cok daha faydali olur .

Sacmalama Lebron - Kobe 'den bahsetmiyoruz . Messi ornegin kafadan yanlis . Dunyanin en iyi oyuncularindan degil heralde Pekovic :D ? Bu olsa olsa Gilardino'yu Luca Toni'yi tanimiyorum fakat videolardan gordugum kadariyla demeye benzer ki bu da cok normaldir . Ben gordugum kadariyla fikrimi belirtiyorum sen aklinca kafa yapamazsin ! Ornek vermek gerekirse kim oldugunu hatirlamiyorum bir arkadas Martin O'Neil'i tanimiyorum neden bu kadar istiyorsunuz diyordu 2 paragraf yazdim ve acikladim o da bana tesekkur etti sen de sacma sapan yazilar yazmak yerine Pekovic'i detayli olarak bize tanitsan biz de sana tesekkur etsek cok daha medeni cok daha faydali olur .

Adam hakli.

Euroleague'i kim izliyor daha lan. Biz nerden taniyalim peko mekoyu. Anlatin bilelim

Tamam tanıtayım o zaman kardeş.Panatinaikosta oynarken 2 defa Avrupanın en iyi pivotu seçilip NBA'e gitti.Sırtı dönük oyuda,ribauntlarda müthiştir.Avrupanın en iyi pivotu

Tamam tanıtayım o zaman kardeş.Panatinaikosta oynarken 2 defa Avrupanın en iyi pivotu seçilip NBA'e gitti.Sırtı dönük oyuda,ribauntlarda müthiştir.Avrupanın en iyi pivotu

Iste budur sagol :) . Keske bastan beni elestirecegine beni bilgilendirseydin de ben de kendimi elestirseydim sana cevap vermek yerine . Oyleyse umarim alinir ...

Peko´yu Oly çok istiyormuş.Ama Pana´ya olan saygısından dolayı oraya gitmek istemiyormuş Peko.

Bu adamın Wolves ile kontratı sürüyorsa ve lokavt olursa lokavt bittiği zaman takımı geri çağırdığı anda gidecek. Yani gelip 3-4 ay bizde takılsa ne birşey kazanırız ne de birşey kaybederiz gibi geliyor bana.

Umarım Minnesota Enes'i draft eder. Nikola'nın Avrupa'ya gelme olasılığı hayli artar o zaman. Fakat bize gelene kadar birçok takım ona talip olur. Tabi alırsak ayrı muhteşem olur...

Ulan bunlar Milicic' de salarlar.Onu da bağlamak lazım.Adam burada Mvp olur, orada garibim kazma etiketi yedi, ama potansiyel çılgın.

Üst Alt