Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

dünkü maçı tamamını izledim canlı 90 dk izledim o kurtarış güzeldi ama onu da tutsun yaw takdir ettim bi yandan ama 6 sene a. madrid de kalecilik yapıp ta maç boyu bi top tutamıcaksa zaten ne işi var heralde bi kaç kurtarış yapıcak..

defans iyiyse adam napsın lan bana top atında kurtarıymmı desin rakibe:D:D

sen hiç leo'nun yan toplara çıktığını gördünmü...bakın görüceksiniz karşımıza dişli bi rakip çıktığında bu kaleci başımızı çok ağrıtıcak..ufuk nası bi kaleci bilmiyorum ama kumaşı iyiyse rijkaard formayı ona vericektir...tıpkı barca formasını rüştüden alıp valdes'e verdiği gibi...

aynen ya yan toplara hiç çıkmıyor. Ufuk'u senelerdir takip ederim hep bize gelmesini istedim 3-4 maçını 90 dk izledim süper ötesi bi kaleci milli takım kalesini Volkan dan alabilir yakında...

Bu saatten sonra zor diycem ama,

Elano'nun gelmesi imkansız diyenlerdendim :D

O nedenle hiç sesimi çıkarmıyorum :D

dünkü maçı tamamını izledim canlı 90 dk izledim o kurtarış güzeldi ama onu da tutsun yaw takdir ettim bi yandan ama 6 sene a. madrid de kalecilik yapıp ta maç boyu bi top tutamıcaksa zaten ne işi var heralde bi kaç kurtarış yapıcak..

franco biraz volkan tipi kalecidir, istikrarı yoktur, çok top geldiği zaman daha iyi oynar.

her sezon 5-6 maç kazandırır ama bazen komik gollerle mağlubiyeti de hazırlayabilir.

kötü kaleci değildir gözümde ama çok üst düzey de denemez tabii ki.bir taffarel, mondi değil.

eğer ufuk daha iyi performansı gösterirse kapar formayı, sevinirim de açıkcası bir 10 sene kaleci sıkıntısı çekmeyiz. :)

Beyler futbolcuyu futbolcu yapan takımıdır.

Sağında Messi, solunda Henry, arkanda Xavi ile İniesta sana pas atıyorsan, istemesen bile gol atarsın.

Niye Aguero, Messi'den daha düşük. Bu yüzden işte. Yoksa Agüero'nun daha yetenekli olduğuna adım kadar emnim.

Bireysel yetenek tamam ama bize birazda "hızlı, çevik" yani takım oyununa uyuşabilen adamlar gerek...

O gelirse bana ceza vericek olan arkadaşı banlıyıcam yeminim var:D:p

Arkadaşım gündüzleyin yok ben o ceza diyeni yedim falan dedin hiçbir mesaj filan yazmadım şimdide böyle diyorsun önce editörsen kendin uygulaman gereken saygıyı uygulaki az önce kocaman harflerle yaptığın yazıları koymak zorunda kalma kaldıki ben sana ceza verecem demedim ayrıca senin isminin üstünde yazan sıfata bakmadım bile gündüzde aynı mesajları çektin milletin sana bir küfür etmediği kaldı eğer yaptığım suçsa hemen banla ama suç değilse bence bir özür hak ediyorum senden 10 yaş biri olarak eğer antuya özenip sürekli geyik yapıp seviğyeyi düşüreceksek söyleyin bizde bilelim ki öyle olunca konuları kilit yediğinide defalarca gördük sen bilirsen ne istersen yap ama GALATASARAY'ın gördüğüm kadarıyla en geniş kitlelere ulaşan forumunun editörüne uygun yap

az önce yazdım herhalde arka sayfaya kaldı cevabını bekliyorum

arkadaşlar bence 00 da açıklanmıcak biraz daha ertelencek sora açıklancak gibi.. şu an bi durgunluk var hiç açıklancak gibi durmuyo ama illaki yapıcaz transfer şüphem yok

ScoutGS'de bir yoruma verilen cevap adminler tarafından:

Özür dilemek; hata yaptık demek bu kadar zor değil. Ayıp da değil, ufalmak da değil. Bu transfer konusu nedeniyle size hakaret etmemelerine rağmen kırdığınız insanlardan özür dilemelisiniz en azından.

CEVAP : HOCAM SIKILMADIN MI SÜREKLİ ŞUNU YAZMAKTAN:)) VALLAHA HELAL OLSUN !!! BİRAZ SABIR HOCAM BİRAZ DAHA SABIR… ZAMAN DURMAYACAK, BİZ PUF OLUP UÇMAYACAĞIZ. BURADAYIZ.

Beyler futbolcuyu futbolcu yapan takımıdır.

Sağında Messi, solunda Henry, arkanda Xavi ile İniesta sana pas atıyorsan, istemesen bile gol atarsın.

Niye Aguero, Messi'den daha düşük. Bu yüzden işte. Yoksa Agüero'nun daha yetenekli olduğuna adım kadar emnim.

Bireysel yetenek tamam ama bize birazda "hızlı, çevik" yani takım oyununa uyuşabilen adamlar gerek...

:eek:mg:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt