Nokia N97'mi IPhone mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nokia N97'mi IPhone mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nokia N97'mi IPhone mu?

Arkadaşlar açıkçası bu dünyanın tartıştığı bir durum şuanda.Fazla ilgilenmezdim ancak şu sıralar annem afganistanda görevli.Pazar gününe gelecek.Yarın için bana oradaki amerikan marketinden telefon alacak.İphone'mu N97'mi diye sordu.Şuan tekrar incelediğimde yine N97 sonucunu çıkarıyorum.Bu arada 2'sinin de oradaki maliyetinin 150 Dolar olduğunu belirtiyim.150 Dolar'a alcam bende.Sırf gümrüklerdir kar işidir filan derken şuan Türkiye'de 1.500 TL'nin 100 tl altı ile 100 tl üstü değişiyor.

Blacberry Strom :pAma ikisi arasında tercih edeceksek sabaha kadar İphone ... Bizim milletimizde Nokia diye almış başına gidiyor Nokia tam bir çalıntı işten başka birşey yapmıyor. Nokia okadar ünlü bir marka değil dünyada Nokia dunyada 6.sırada satışlarda düşünün yani.

N97, kullanıcısıyım, sorunum yok gayet güzel, dokunmatik ekran için IPhone alan var da, N97 dirençsel touchscreen olayını geliştirmiş, IPhone'daki statik, yani manyetiği algılıyor değdiğiniz an, diğerlerinde ise kuvvet uygulamak gerkiyor, ama o uyguladığınız kuvvetin farkına bile varmıyorsunuz N97'de. IPhone dışında en iyi dokunmatik N97'de diyebilirim. Çoklu dokunmatik olayının lisansı zaten Apple'da zannediyorum. Onun bir zaman Nokia vs. geleceğini zannetmiyorum. Onun dışında N97 32 GB hafızası ve fotoğraf kalitesiyle gerçekten ideal. Ayrıca istediğiniz programı yükleyerek geliştirebiliyorsunuz telefonu. En büyük artısı budur bence. Tabii farklı olarak klavyesi var, ki kullanışı oldukça rahat. İkisi arasında karar vermek gerekiyorsa kesinlikle N97'yi öneririm.

Ha, menü hızlarına değinecek olursak IPhone zaten yazılımdan dolayı hızlı, fakat N97'de benim gözüme batan bir yavaşlık olmadı. Gayet seri bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak navigasyon özelliği çok önemli bence, ayrıca "widget"lar sayesinde istediğinize çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz tek dokunuşla.

Cevap: Nokia N97'mi İPhone mu?

He bide benden bir öneri;Nokia nın 5 mpsi İphone'nun 3 mpsinden kötü çekiyor.

Bu nasıl oluyor anlamıyorum, doğru ayarlar ve özellikle gün ışığında inanılmaz kaliteli çekiyor benim telefon. Zaten megapixelden çok mercek ön plana çıkıyor ki Carl-Zeiss mercek en kalitelisi şu an telefon piyasasında.

N97 yide kullandım iphonuda... İphone bişeye benzemiyor ilk çıktığında popülerdi sadece. N9 kat kat daha iyi . Her bakımdan. Bi kere ben tuşsuz telefona telefon demem :D

Sağolun bu anket ve yapılan yorumlar fikrimi etkiledi ve Afganistan'dan gelen anneme oradaki amerikan marketlerinden 150 dolara N97 almasını söyledim :D İphone'de 150 dolar:D

Sağolun bu anket ve yapılan yorumlar fikrimi etkiledi ve Afganistan'dan gelen anneme oradaki amerikan marketlerinden 150 dolara N97 almasını söyledim :D İphone'de 150 dolar:D

Karasiz gördüm seni. En iyisi ikisinide al sen. :D

Biraz bakarsin hangisi daha cok hosuna gidecek diye ardindan satarsin bir tanesini. :)

Önce Hayırlısı olsun ama bir süre sonra telefonuna yasal uyarı gelir

Msj gelmeden annen pasaportuyla kayıt yaptırsın yoksa türkiyede kullanamazsın

( X bir telefoncuda kaçak imei attırarak'da kullanabilirsin ama onun bir garantisi yok kısa bir süre sonra tekrar kapanabilir )

Önce Hayırlısı olsun ama bir süre sonra telefonuna yasal uyarı gelir

Msj gelmeden annen pasaportuyla kayıt yaptırsın yoksa türkiyede kullanamazsın

( X bir telefoncuda kaçak imei attırarak'da kullanabilirsin ama onun bir garantisi yok kısa bir süre sonra tekrar kapanabilir )

:) Kaçak EMEI devri bitti. Artık o riski göze almıyor telefoncular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt