Nonda'ya Fransız Talip ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda'ya Fransız Talip !

Cevap: Nonda'ya Fransız Talip !

Tüpçü gömü buldu herhalde:D Kendi cebinden karşılıyor paraları ömür boyu başkan kalacak bu gidişle:D

Nonda misyonunu tamamladı kaca verirsek kardır. Forvete yerli bir oyuncu almamız lazım özgürcanla yaserle vs ile gitmez koskoca maraton lincoln halil takasını yapmamız lazım

adamlar ismail ve tabata içn toplam 15 milyon euro artı 2 oyuncu verdiler .. Hey maaşallah ... :D:D ama Bjk taraftarına acıyorum yazık .. :D

Nonda'ya ancak Fransa'da küme düşmemeye oynayan veya Fransa ikinci liginden takımlar talip olur.

Çok yaşlandı. Sağlıklı olmasına rağmen geçen sene eski sakatlıklarının acısını çekti dikkat ederseniz. Darbeye bağlı sakatlık yaşamadı, sürekli ağrıları oluyordu. Vücudu kaldırmıyor artık. Kaliteli bir santrafor almamız şart.

Çok yaşlandı. Sağlıklı olmasına rağmen geçen sene eski sakatlıklarının acısını çekti dikkat ederseniz. Darbeye bağlı sakatlık yaşamadı, sürekli ağrıları oluyordu. Vücudu kaldırmıyor artık. Kaliteli bir santrafor almamız şart.

Kimi alıcaz ki? bir tek Pantelıc bosta alabilicegimiz bir orta saha aldıktan sonra yedek forvete para ödüyemeyiz su Pantelici cok begeniyorum hatta Bayern neden Pantelıc varken Olıc kazmasını aldı dedim hep

Üst Alt