GSC Haber - Norwich City'de Milot Rashica İçin Ayrılık Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Norwich City'de Milot Rashica İçin Ayrılık Açıklaması

Norwich City'de Milot Rashica için ayrılık açıklaması​

Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Milot Rashica için kulübü Norwich City'den açıklama geldi.​

1684762308679.png

Galatasaray'da Milot Rashica, sezonun başarılı isimlerinden birisi olarak öne çıktı.

Kosovalı oyuncunun geleceği için Norwich City cephesinden açıklama geldi.

BBC'ye konuşan Norwich City Sportif Direktörü Stuart Webber, oyuncunun gelecek sezon büyük ihtimal takımda olmayacağını belirtti.

Webber açıklamasında; "Takımda satılabilecek isimler var. Rashica'nın ayrılacağını tahmin ediyorum. Onun için ilgisi olan çok takım var. Galatasaray'da çok başarılı bir kiralık dönemi geçirdi." dedi.

Kosovalı 26 yaşındaki kanat oyuncusu bu sezon takımı Galatasaray adına çıktığı 25 Süper Lig maçında 4 gol ve 6 asistlik katkı sağladı.

Ntvspor

Bizim bütün sorun hücum hattında. Ne rashica ne mertens ne Sergio seneye olmamalı. Üçünede çok saygı duyuyorum ve seviyorum ancak yeterlilikleri kötü Türkiye ligi için bile tartisilir. Daha iyi top taşıyan daha iyi pas yapan ve daha iyi şut çekip bitirici olan 3 oyuncu lazım bize. Sergio da mesela pas var gerisi yok. Rashica yi mücadelesinden ötürü defansa yardımlarından ötürü takdir ettim hep ama hızlı değil çok daha iyi top taşımalı. Daha iyi paslar atmali. Calim hic yok. Kanat oyuncusu bunları yeterli yapamayınca olmuyo maalesef. Mertens ne sut cekebiliyo ne pas verebiliyo. Tecrubesi sayeesinde biraz fark yaratti ve cok mucadele etti. Takim içindeki ortamada cok faydasi oldu abilik etti Allah var ama iste seviye daha yüksek olmali sahada. Yabancı sınırından ötürü keremde maalesef yetersiz olsada mecbur oynayacak. Keremde de hız var bitiricilik fena değil ama pas vermeyi bilmiyor ve vücut dengesi kötü. Hücum hattina 3 oyuncu şart

Son düzenleme:
Üst Alt