Nostalji: 2001-2002 Sezonu Şampiyonluğumuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nostalji: 2001-2002 Sezonu Şampiyonluğumuz

2001-2002 Sezonu TFF 25.hafta böyleymiş sıralama.2002 yılının kopyası gibi bu sezon.gidişat yani..fenerle aramızda bi ara 7 puan fark olmuş ama kapatmışlar. 3 puanlık sistemde ne olacağı belli olmaz.

umutsuzluğun anlamı yok.sneijdere,meloya,musleraya sahibiz.sayelerinde şampiyon olucaz.

Şampiyonluğun ardından gelen yaz boyu üzerimde 3.yıldız t-shirt üyle çıktığım mahalle maçları geldi aklıma.

Bizim samsun deplasmanında son dakikalarda radu ile bulduğumuz gol ve ve bundan 1-2 hafta önce fenerbahçenin gençlerbirliği deplasmanında ahmet hassandan son dakikada yediği golle berabere kalması çok belirleyici oldu.Kırılma noktası bu maçlardı.

Hatta o zamanlar show tvde yayınlanan maraton programı erken yayına girerdi.Samsun maçında radunun gol haberi geldiği anda şansal büyükanın üzüntüden kıpkırmızı olmuş suratını hala unutamıyorum...

benim için her zaman ayrıdır bu şampiyonluk. Kiralık oyuncularla hem avrupada hem ligde müthiş işler yapmıştık ama ardından lucenin yollanması ve beşiktaşa gitmesi ile gerets dönemine kadar baya kötüydük.

o seneki nantes deplasmaninda bende vardim su sergenin goluyle aldigimiz mac

------umitkaran------
hsas---sergen---arif

fena hucum hatti degildi ama gercek commandante Luce'ye borcluyuz o sampiyonlugu.

Lotto ile anlaşmasaymışız o sezon bu formayı giyecekmişiz.O sezonki kalitesiz formaları düşünürsek müthiş olurmuş.

Cvze8NEWEAAvzwx.jpg

Üst Alt