Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"


Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"Aradım da böyle bir şey yok hiçbir yerde, twitleyen arkadaş nereden gördü acaba.
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"firatgunayer fırat günayer

Bild Gazetesi'nin int sitesi NBA'in son şampiyonu Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki'ye Türkiye'den teklif olduğunu iddia etti.
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"Aradım da böyle bir şey yok hiçbir yerde, twitleyen arkadaş nereden gördü acaba.SkyTürk veya CNN spor haberlerinde de şöyle bir haber geçti bugün; Nowitzki demiş ki bu kanallara göre; Türkiye'den 1-2 takım ciddi şekilde bana teklif getirdi.

Yani sanırım doğruluk payı var.
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"Nowitzki Galatasaray'a gelirse pembe tangayla resim cekilir ve resmi avatar olarak forumda 1 sene kullanirim,
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"SkyTürk veya CNN spor haberlerinde de şöyle bir haber geçti bugün; Nowitzki demiş ki bu kanallara göre; Türkiye'den 1-2 takım ciddi şekilde bana teklif getirdi.

Yani sanırım doğruluk payı var.İşte en son Bild Beşiktaş dedi, ondan sonra bu haber çıktı ama "Galatasaray'dan teklif aldım" uydurma galiba.
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"Novitzki balon benceBen ondan iyi oynarım bu oyunuNovitzki adamsan bire bir maç atalım,cevap varmı yok,yemedi demi
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"Uydurmada olabilir. Biraz adrenalin olsun:DAlman basınında Türkiyeden teklifler olduğu yazıyor..
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"nowitzki gelsin galatasaraya sevincten günlerce ağlarım her macından 4 saat önce abdi ipekciye giderim yanımdada 15 kişiye kombine aldırırım en az
 
Cevap: Nowitzki: "Galatasaray'dan Teklif Aldım, Düşünüyorum"şu süreçte Galatasaray'ımızla birçok isim kullanılıcaktır. Tahminimce de 1 tanesi gerçekleşecektir ama ben Lebron James gelsin isterim :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt