NTV Spor Programları - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Cevap: NTV Spor Programları

Bence demirkol ülkedeki doğruları söyleyen nadir yorumculardan biri

nontvsporda fenere tek laf geçiren yorumcu kendisi ayrıca kendi programında söylediği galatasaray lisesinden mezun olmuş nadir fenerlilerden biriyim demişti kendiside fenerlidir birde unutmadan uğur meleke ikisi süper adamlardı

Ahmet KOLKOPARAN Bak twitter'dan da neler yazmış abi..

Burcu Hakyemez Dal ‏@Boovolley

Gelen agiza alinmayacak kufurler karsisinda ne diyecegimi bilemiyorum. Ben tarafsiz bir yorumcuyum, malesef kelimesinin o anda bir manasi+++

vardi. Olaya tarafli bakildigi icin yanlis anlasilmis olabilir. Ama benim anlatmak istedigim sey aslinda tek blokta kalan FB'li oyuncunun+++

Harcadigiydi...ama tabii ki gene tarafli yorum seklinde algilamak isteyenler o sekilde algilayabilir. Ben sporun icinde geliyorum ve ++++

Takim tutmuyorum.. Sadece voleybolculardan sevdigim ve arkadas olduklarim o kadar. Beni bilen bilir ben tarafsiz bir insanim. Bu konuyla +++

İlgili baska bir aciklamam olmayacak.

---

ve bu arkadaş twt da kendini şöyle savunmuş;

https://twitter.com/Boovolley

"Takim tutmuyorum.. Sadece voleybolculardan sevdigim ve arkadas olduklarim o kadar. Beni bilen bilir ben tarafsiz bir insanim"

sorma o kadar tarafsızki... yani hayran kaldım doğrusu...

--------

Hadi futboldaki iğrençliklere alışmıştıkta, Rıdvan öncülüğündeki...

Artık bu sporada geçmiş olsun diyoruz o zaman...

@Ahmet KOLKOPARAN Bak twitter'dan da neler yazmış abi..

Gelen agiza alinmayacak kufurler karsisinda ne diyecegimi bilemiyorum. Ben tarafsiz bir yorumcuyum, malesef kelimesinin o anda bir manasi+++

vardi. Olaya tarafli bakildigi icin yanlis anlasilmis olabilir. Ama benim anlatmak istedigim sey aslinda tek blokta kalan FB'li oyuncunun+++

Harcadigiydi...ama tabii ki gene tarafli yorum seklinde algilamak isteyenler o sekilde algilayabilir. Ben sporun icinde geliyorum ve ++++

Takim tutmuyorum.. Sadece voleybolculardan sevdigim ve arkadas olduklarim o kadar. Beni bilen bilir ben tarafsiz bir insanim. Bu konuyla +++

İlgili baska bir aciklamam olmayacak.

Bu da voleybolda öncü olmuş demek ki..

Rıdvan ile bu bayan kıyaslanamaz. Rıdvan öyle bir şeytan ki.. Fatih Terim'i çok severim, sayarım yıllarca şöyle şöyle yakınlığımız oldu ama...

Hep böyle yani birini övüyor övüyor sonra ne söyleyecekse söylüyor. Ayrıca şike süreci ve Rıdvan konulu bir yazısı vardı Baransu'nun, gerçekten inanılmaz şeyler var o yazıda kesinlikle okuyun.

Gece gece sinir oldum ya. Sabah erken kalkmıştım uykum vardı yatıcaktım ama bu bayan yüzünden uykum da kaçtı :mad:

Rıdvan ile bu bayan kıyaslanamaz. Rıdvan öyle bir şeytan ki.. Fatih Terim'i çok severim, sayarım yıllarca şöyle şöyle yakınlığımız oldu ama...

Hep böyle yani birini övüyor övüyor sonra ne söyleyecekse söylüyor. Ayrıca şike süreci ve Rıdvan konulu bir yazısı vardı Baransu'nun, gerçekten inanılmaz şeyler var o yazıda kesinlikle okuyun.

Eren kusura bakma ama burda suç rıdvanın değil

Rıdvanı kayde alanlarındır

Geçen hafta canlı yayında rıdvan ve gültekin karşılıklı bir konu hakkında konuşurken cümle arasında aynen şu konuşma geçti

"Dün akşam fatih terimle yemekte konuştuğumuz gibi demi" diye

geçen yıldan beri galatasaraya giydiren,oyuncularına üstü kapallı hakaret eden basının bu prenslerini yemekte karşısına alıp konuşuyorsa fatih terim biraz aynayada bakmamı gerekiyor ne yazık ki

Üst Alt