NTV Spor Programları - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

ben şaşırırım

çünki

ben de ntvspor diye kayıtlı

kus_cizimi_3_k.jpg

dun sayin site yoneticisi veya sahibi bilemiyorum sporx heberlerini yasakladi tarafli olduklari icin yelan heberler yaptiklai icin peki Ntv ve ntvspor jeberleri neden yasaklanmiyor ! onlar daha beter sporx'en

dun sayin site yoneticisi veya sahibi bilemiyorum sporx heberlerini yasakladi tarafli olduklari icin yelan heberler yaptiklai icin peki Ntv ve ntvspor jeberleri neden yasaklanmiyor ! onlar daha beter sporx'en

Onlar da yasaklı diye biliyorum. Ha belirterek ; " NTV de alt yazı geçti " şeklinde bilgilendirmeler oluyor.

Ben NTV den alıntı haber yapmıyorum o kesin...

Fanatik Rıdvan yine ağlıyor yüzü kıpkırmızı olmuş. Baroni'ye kırmızı verilmezmiş, hakem etki etmişmiş maça vs... Ntvspor'un adı NtvFBspor yapılsın.

Yeter artık bu herifin yüzsüzlüğünü yüzüne vuracak bir tane GS oluşumu yok mu? Herif fanatik taraftar olarak yorum yapıp duruyor, ne biçim yayıncılık bu haysiyetsiz herif.

Mehmet Demirkol bile dün hakem kararları skandal, Baroni'ye çıkan kırmızı kart geçen hafta Alves'e çıkmayan kart diye konuşuyor.

Yazık iğrenç bir ortam, tamamen Fenerbahçe'nin elinde medya.

M. Demirkolu en başından beri bizim taraftar objektif sanmıştır ama ben onun iyi bir tiyatrocu olduğunu bilirim. En azından medyadan ekmek yiyor her zaman objektif yorum yapması bile mümkün değil. Ne şiş yansın ne kebap hesabı yani.

Üst Alt