Ntvspor'a mail - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ntvspor'a mail

Cevap: Ntvspor'a mail

ntv'nin sahibi ferit şahenk zaten koyu fenerbahçelidir.

hıncal biraz eleştirince fenerbahçe'yi, hemen kaldırdılar programını.

doğru transfer adlı programda galatasaray'ı fenerbahçeli yorumcular tartışıyor.

kanalda ağırlığını koyan tek bir galatasaraylı yorumcu yok. hakan ünsal mı? o zaten en büyük galatasaray düşmanı.

galatasaray'ı yıpratma politikasının baş aktörlerinden birinin ntvspor'da galatasaray'a bu kadar çocukça sallayıp da bir yaptırım görmemesinin bir izahı var mı?

eğer rıdvan dilmen hakan ünsal gibi davransaydı sizce hala program yapıyor olur muydu? en güncel örneği hıncal işte.

eğer medya-basın fenerbahçeli diyorsak ntvspor başı çekenlerden biridir.

Hakan Ünsal bizim futbolculara b.k atcağına kendisinin yediği b.kları bir anlatsaya orda.Alla alla.Yollayalım arkadaşlar

"gençlerbirliği, fenerbahçe'nin eski futbolcusu tomas ile anlaşmaya vardı." ntvspor'da geçen alt yazı şu şekildeydi.

galatasaray'da fenerbahçe'de oynadığından 1 sezon fazla oynadığı ve üstelik türkiye'deki son kulübü galatasaray olmasına rağmen neden böyle bir bir alt yazı?

FLASH HABER:

NTVSpor izlemek zorunda degilsiniz.

aynen katılıyorum... önemli olan zorunda olsan bile yapmak değilmi iş orda zaten. ben uyurken sigara içmem demek gibi bişey olur aksi...

yani gerekiyorsa.... ama şu da bir gerçek o da tek çözüm değil yine bir atasözü ile bitireyim.... "tavşan dağa darılmış dağın haberi olmamış"

Ntv ve Ntvspor'un son dönemde iyice Fenerlileştiğine katılıyorum.

Yeni dönemde La Liga ve Basketbol maçları dışında pek izleyeceğimi sanmıyorum.

Üst Alt