Ntv'ye Boykot | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ntv'ye Boykot

2524797_71b72962d0274a27a6b9315743ca030c_640x640.jpg

Yaptıkları spor programlarında Rıdvan Dilmen denen(Lakabı şeytan) kepaze fener holiganı ile algı yaratmaya çalışan, Ntv'yi fenerbahçe'nin 2.televizyonuna çeviren bu ahlaksız düzeni protesto etmeliyiz. Fenerbahçe'nin medyadaki holiganı elini kolunu sallayarak bu ülkede algı çalışması yapamaz.

bu lavuk için resmi olmasa da önde gelen heriflerden birileri artık bi konuşmak zorunda altaylı mı olur x kişisi mi olur bilmiyorum da bokunu çıkarıyor kimse de bi şey demiyor ite

ee madem öfkesinde o kadar samimi kovsun palabıyığı hakem kadrolarını kendisi oluşturmuyor mu sonuçta kovsun işte kötü hakem fb düşmanı diye. bakalım palabıyık gibilerin gitmesi kimin işine geliyor veya gelmiyor. adamlar kendi adamlarına sarmaya başladı artık iyice delirdiler

Yuh!! Şunu söylerken utanır insan ama bunlarda utanma duygusu kalmamış. Azılı Fb tetikçisidir Palabıyık çok ilginç.
Fb tv 2 yaptı kanalı, kimse ses etmiyo ya buna ondan güç aldı. Ben objektifim ayağına son 1 senedir fenerbahçe tv yaptı o kanalı, buna artık müsade edilmesin, gerekirse resmi site açıklama yapsın Ntv'nin muhabirlerini almıyoruz diye.

Ridvana karsi cikarak asıl bunun oyununa düşüyoruz ridvana destek olup palabıyık a düdük artırmak daha mantıklı. Ben rıdvan i ve ntv yi bu konuda destekliyorum palabıyık düdük asmalıdır.

Üst Alt