Nuno Espirito Santo, Tottenham'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuno Espirito Santo, Tottenham'da

Beğendiğim bir td. Wolves'dan daha üst seviyedeki bir takımda şans bulmayı hakediyor. Gelirse sevinirim.

tipine bakinca başarısız olur diyorum. (asla ön yargıyla yaklaşmam.)

ins. ben yanilirim. bu arada postumun takipcisi olacagim sene sonunda alintilayip; hakli ciktim diyeceğim

keşke edit atabilseydim bir onceki mesaja ama süresi dolmuş.

neyse birdr bu herifin ismiyle ilgili ekleme yapacagim. bok gibi bir ismin var dayi.
muhtemelen ingilterede senin hakkinda bahsederken su sekilde konusmalar gerceklesiyordur.

×- tottenhamin yeni hocasini duydun mu
y- yoo kimmiş?
×- he neydi yahu ismi? hani bok gibi bir ismi varya
y- pochettino mu?
×- yok be lan şu wolvesin at hirsizi hocasi vardi ya
y- Nuno Espirito Santo olmasin?
× - he ya o. bravo nasil aklina geldi.
y- konudan kopyaladim.
× - sjsjfjfjdjs ciddi misin
y- valla lan. bicimlendirmesini falanda bozmadan direk yapistirdim.
×- hahaha

Bu adam 0-0'ı tutan tip. Kriz geçirtecek bütün kulübe.

Bu sene öyleydi evet. Ancak bunda sakatlıkların da büyük payı olduğunu düşünüyorum. Önceki sezon oynadıkları oyunu beğeniyordum. Özellikle 3'lü savunmada bekleri acayip kullanıyorlardı 2 sene önce. Doherty gibi bir kazmayı ligdeki en efektif beklerden birine dönüştürmüştü. Mou çöpünden çok daha iyi bir oyun oynatacağı kesin. Kulübü beklenen seviyeye çıkarır mı? Onu da zaman gösterecek.

Edit : Bir de fotoğraf ekleyeyim. Senciyiz hocam.

E5JznO4WQAEgU7v

Bu sene öyleydi evet. Ancak bunda sakatlıkların da büyük payı olduğunu düşünüyorum. Önceki sezon oynadıkları oyunu beğeniyordum. Özellikle 3'lü savunmada bekleri acayip kullanıyorlardı 2 sene önce. Doherty gibi bir kazmayı ligdeki en efektif beklerden birine dönüştürmüştü. Mou çöpünden çok daha iyi bir oyun oynatacağı kesin. Kulübü beklenen seviyeye çıkarır mı? Onu da zaman gösterecek.

Edit : Bir de fotoğraf ekleyeyim. Senciyiz hocam.

E5JznO4WQAEgU7v
Doherty'nin performansı önündeki azmanla direkt ilintiliydi. Bu adam 10 numara sevmiyor kanatlar yardırsın istiyor merkezde top çevirmeye bayılıyo benim pek umudum yok açıkçası.

Üst Alt