Nur Çebi: "Keşke Beşiktaş'ın hakkının yendiği zamanda çıkıp Murat Sancak hakemlere bir şey deseydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nur Çebi: "Keşke Beşiktaş'ın hakkının yendiği zamanda çıkıp Murat Sancak hakemlere bir şey deseydi"

1645028417893.png

Ahmet Nur Çebi: "Adana Demirspor ile Beşiktaş dostlukları en üst düzeyde yaşamış camialardır. Atkılarını bile bu tribünlerde takmış taraftarlarımız vardır. Onların güneşe kurşun sıktıkları zamanda, statlarının açılışı için takımımızı maça gönderdik."

Ahmet Nur Çebi: "Ne oldu da buralara geldik? Beşiktaş, onlara ne zarar vermiş, bilemiyoruz. Sayın başkanın, en azından benimle paylaşmasını istiyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaş büyük lokmadır. Yapılan yanlışlara cevap vermeyi, görev olarak görüyoruz. Ersin'in kafasına nasıl oluyor da para atılıyor? Bunu hangi Adana Demirspor taraftarı, hangi mantıkla yapıyor? Sanki bir şey planlanmış, kurgulanmış gibi ama bilmiyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Sayın başkanla maç izliyorduk, önümüzde televizyonu kırması... Biz, orada misafiriz. Bu tepkiyi siz gösterirseniz, taraftarınız da bize ağza alınmayacak küfürler eder. Bu hareketler için büyük üzüntü duydum."

Ahmet Nur Çebi: "Sayın başkan işi şova dökmüştür. Maçtan önce başlayıp maçtan sonra da kanal kanal gezerek konuşması, bir şovsa yakışık almadı. Bir plansa veya bir gerekçesi varsa bunları bilmek istiyorum."

Ahmet Nur Çebi: "FETÖ'den bahsediliyor. Böyle bilgileri varsa savcılığa başvurmasını bir Türk vatandaşı olarak istiyorum. Bunu çok önemsediğimi belirtmek istiyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Adana Demirspor ile İstanbul'da oynadığımız maçta, bizim canımız yanmışken hakemlere bir şey demeyen Murat Sancak, ne oldu da 25 hafta sonra bu kadar terse döndü. Keşke Beşiktaş'ın hakkının yendiğini söyleyerek lafa başlasaydınız."

Ahmet Nur Çebi: "Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, İstanbul'da Beşiktaş'ın canı yandığındaki beyanatı, 'Hakemler de hata yapabilir'di. Şimdi FETÖ'cü oldular!"

Ahmet Nur Çebi: "Murat Sancak'ın Beşiktaş'ta yönetici olduğunu hatırlamıyorum. Beşiktaş'ı ilgilendiren bir konuda, Beşiktaş teknik direktörlüğüne dair Adana Demirspor başkanının bir iddiada bulunması ve bunun kocaman bir yalan olması yakışmamıştır."

Ahmet Nur Çebi: "Ben, Beşiktaşlılara yalan söylemeyeceğim dedim. Şenol Güneş hocayla bugüne kadar bir kelime konuşulmamıştır. Benim hocam var ve hocamla yola devam edeceğim, bunu beyan ettim. Ona güvenim sonsuz."

Ahmet Nur Çebi: "Önümüzdeki sezon için planlamamda, bugün itibarıyla Şenol Güneş yok."

Ahmet Nur Çebi: "Ağır sözleşmesi olan futbolcularla tekrar anlaşamazsak yollarımızı ayıracağız. Onların yarı fiyatına 3-4 tane kreatif futbolcu bulmaya çalışacağız. Geri kalanları altyapıdan tercih edeceğiz."

Ahmet Nur Çebi: "Burak Yılmaz ile ilgili bir tasarrufumuz yok."

Ahmet Nur Çebi: "Önder Karaveli ile yola devam ediyoruz. Olağanüstü bir şey olmazsa hocamızla, planladığımız gençlerle ısrarla yola devam etmeyi düşünüyorum. Eğer seçimi kazanırsam, benim projem bu."

Ahmet Nur Çebi: "Cenk Tosun ile sezon bitince konuşacağız. İstanbul'da top oynamak isterse biz, onu kucaklayacağız. Giderken ona böyle söyledim. Tekrar gelmesini arzu ediyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Canım cennet istiyor ama günahlarım bırakmıyor. İstemez misiniz Beşiktaş başarılar için daha iyi futbolcular alsın. Ancak takımı gençleştirmek ve ekonomik anlamda küçültmek gibi hedeflerimiz var"

Ahmet Nur Çebi: "Türkiye’nin güzide kulüplerinden Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer takımlara, kadın futbol takımı kurmaya zorladığımız için mutluyum. Kadınlar Futbol Ligi'nin tadı biraz daha arttı..."

Ahmet Nur Çebi: "Kadın futbol takımı için yöneticime ifade ettim: 'Böyle 5-0, 6-0 olmuyor, 2-0 da bize yeterli. Galip olalım ama karşı taraftaki hanımefendi arkadaşlarımızın da keyfini kaçırmayalım. Onların da motive olmaya ihtiyaçları var' dedim."

Üst Alt