Nur Çebi'den Orman'a: "Seni aklayacak bir rapor çıkarmaya çalıştım, al bu raporu git savun kendini" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nur Çebi'den Orman'a: "Seni aklayacak bir rapor çıkarmaya çalıştım, al bu raporu git savun kendini"

FHiAVqqXIAEHoZp

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, açıklamalarda bulunuyor.

Ahmet Nur Çebi: "Fikret Orman bana helallik vermeyecekmiş. Ya kardeşim, ben senden helallik istemiyorum ki. Senin bana teşekkür etmen lazım. Millet, 'Fikret Orman paralar nerede' derken seni aklayacak bir rapor çıkarmaya çalıştım, al bu raporu git savun kendini. Nedir korkun? Sana iyilik ediyoruz, bu kadar mı anlaması zor."

"Bu bir şanstır sizin için. Biz bunu yapıyoruz. Biz bunu yapmasak, senelerce diyeceklerdi. Eğer haklıysan, buyur hallet. Rapor da senin."

"Şafak Bey, 2 milyon lirayı hukuk bürosundaki ortakları için aldığını söylüyor. Dağılmış, dağılmış. Dağıtmışlar kendisini."

"KPMG raporu niye geç çıkmış? Genel sekreterim dün açıkladı. İspat için pandemiyi mi ortadan kaldıracaksınız! Çünkü niyet başka. Bu rapor Beşiktaş için bir mali-idari dönüm noktasıdır. Hayırlı uğurlu olsun."

"Eski başkan zamanında tek imza vardı. Biz bunları görmedik. Ben sadece 3 futbolcunun satışına onay verdim. Cenk Tosun, Atınç Nukan ve Ersan Adem Gülüm..."

"Ben kumpasçı değilim, ben kimsenin altını oymadım."

"Ben, çıkan rapordan kaçmıyorum ki. O raporda benle ilgili ne varsa ben çekeceğimi çekeceğim diyorum, yok diyorlar kulaklarını kapatıyorlar."

"Fikret Orman döneminde bazı kararlara neden şerh koymadın deniyor. Beyler ben yönetim kurulunda değildim geldiğimde."

"Beşiktaş'ın başkanı emir verdiğinde yapacaksın. Biz böyle bir terbiye aldık. Ben doğuda görev almışım, onu yürütüyorken bana batının hesabını soramazsın."

"Hürser Tekinoktay seçimi kazanınca beni tebrik etmedi. Tipimizi beğenmediğini söyledi. Yazıyor, çiziyor. "

"Benim için eleştirilerin de kıymeti var. Olan tatsız hadiseyi de unutalım, geçelim. Burası Beşiktaş. Bu saatten sonra çok zor günler bizi bekliyor, herkesin birbirine sarılması gerekiyor. Eleştiriler bitince dönüp sarılalım."

"Fikret beye de buradan mesajım var: Kardeş, seninle benim aramda helallik bir konu yok. Helallik alacaksak, ben senden alacağım. Ama Beşiktaş başkanlığı bittikten sonra. Bana neler yaptığını burada anlatmayacağım."

"Eleştirilerin tatlı ve doğru olanlarını kaale aldım. Bazı şeylere cevap veremeyebilirim, yorgunum, özür dilerim..."

"Geldiğimiz günden beri bir futbolcumuza talip çıkmaz mı ya? Bir tane futbolcumuza alıcı çıkmadı. Satmadıklarımız hariç."

"Sergen hoca, bizim çocuğumuzdur. Gurur duyduk. Şimdi Önder hocamız var, inşallah onunla da bu başarıları elde edeceğiz."

"Hakemlerle ilgili Beşiktaşlıların canı yanıyor. Galatasaraylı ağlamaya başlıyor, ben onun yanında susmaya başlıyorum. Trabzonsporlu da dün ağlamaya başladı, çok ilginç."

"İbra etmeyen arkadaşlarımın da söylediklerini dikkate alacağıma söz veriyorum. Sosyal medyayı bıraksınlar, kulübün kapısında onları bekliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Mayıs ayındaki seçimde de Beşiktaş için gerekeni yapacağız."

Not: Beşiktaş Kulübünde Ahmet Nur Çebi başkanlığında 01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arasında görev alan yönetim kurulu idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Ahmet Nur Çebi: "Geldiğimiz günden beri bir futbolcumuza talip çıkmaz mı ya? Bir tane futbolcumuza alıcı çıkmadı. Satmadıklarımız hariç."

:asd:

Ahmet Nur Çebi: "Hakemlerle ilgili Beşiktaşlıların canı yanıyor. Galatasaraylı ağlamaya başlıyor, ben onun yanında susmaya başlıyorum. Trabzonsporlu da dün ağlamaya başladı, çok ilginç."

Beşiktaş Kulübünde Ahmet Nur Çebi başkanlığında 01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arasında görev alan yönetim kurulu idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Ahmet Nur Çebi: "İbra etmeyen arkadaşlarımın da söylediklerini dikkate alacağıma söz veriyorum. Sosyal medyayı bıraksınlar, kulübün kapısında onları bekliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Mayıs ayındaki seçimde de Beşiktaş için gerekeni yapacağız."

Üst Alt