Nuri Şahin Baskıyı Kaldırabilir mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Şahin Baskıyı Kaldırabilir mi?

Seneye güçlü bir yönetimle ve şampiyonluk için kurulacak bir kadroyla yeni sezona başlayacagımız aşikar.Peki nuri şahin teknik direktörümüz olması halinde şampiyonluk baskısını kaldırabilir mi?kadrodaki oyuncu grubu yönetilmesi zor oyunculardan olusabilir.bu durumda tecrübeye ihtiyaç duyulabilir.fikirleriniz ne bu konuda?

Nuri Şahin'den bir Tuchel çıkar mı diye yorumluyorum soruyu.

%51-%49 kaldıramaz düşüncesindeyim. Hırs ve enerjisini görüntü olarak beğensemde daha yorumlamak için çok elle tutulur bir kariyer süreci yok.

Tabii ki bunun denenmesine çokta karşı çıkmam - Nuri Şahin haricinde ismi geçen Okan Buruk biraz daha deneyim edinmiş diye bkaıyorum ama oda futbol içinde aktif değil - sanırım 2 sezondur. İkisi içinde aynı mesafedeyim.

İki ismede F.Terim'e göre daha sıcak bakarım. Şahsen o döngüyü tekrar görmek istemediğim, Metin Öztürk ile FT atışması izlemek istemediğim için.

He Nuri diyoruz ya , MÖ bu kadroda varken Nuri gelir mi ? "Hoca olunmuyor 5 maçla" lafını yer mi çatır çatır MÖ.

Nuri sahinin maclarini burada takip eden 5 veya 6 kisidir. Tamamen galibiyet serisine bakip getirilmesi isteniyor.

Seneye muhtemelen antalyadan kovulur.
11199.jpg

Hiyerarşi korunur disiplin sağlanırsa hiçbir sıkıntı yok. Şu an itibariyle kadroda Nuri Şahin'i ciddiye almayacak kimse yok. Ama çok daha önemli bir sorun var; adam geldi mi!

Seneye sampiyon olacak ihtimalimiz az oldugunu dusunursek problem olmaz sonucta hemen basari beklememek lazim. 3 yillik imza at Nuri ile ona gore proje yap. Sampiyon olunca CL'ye de direk gidemiyorsun artik o yuzden hemen sampiyonluk beklentisi icinde olmak mantiksiz geliyor bana.

Kendisinden vazgeçmeyecek bir yönetim ve başta başkan gerekiyor, elimizdeki kadro belli imkanlar belli seneye uçup kaçan şampiyonluk kovalayan bir Galatasaray beklemiyorum açıkçası

Geleceği inşa edebilecek, güçlü bir oyun kurgulayabilecek teknik direktör ile birlikte planlı bir şekilde ilerlemekten yanayım. Nuri Şahin de fazlasıyla donanımlı bir futbolcuydu, teknik direktörlük kariyerine de fazlasıyla iyi başladı

Seneye sampiyon olacak ihtimalimiz az oldugunu dusunursek problem olmaz sonucta hemen basari beklememek lazim. 3 yillik imza at Nuri ile ona gore proje yap. Sampiyon olunca CL'ye de direk gidemiyorsun artik o yuzden hemen sampiyonluk beklentisi icinde olmak mantiksiz geliyor bana.
Bunu güçlü bir başkanın çıkıp net bir şekilde söylemesi lazım. Bunu yıllar önce sadece Beşiktaş yapabildi. Tabi onlar bizim kadar etkin bir gücü yoktu ama adamlar çıktı üç sene bizden şampiyonluk beklemeyin diyebildi. Bizde bunu diyen yok. Burak Elmas ilk geldiğinde ekran karşısına çıkıp Fatih Terim desteğiyle bunu deseydi taraftarın tepkisi bu kadar olmazdı.

Nuri sahinin maclarini burada takip eden 5 veya 6 kisidir. Tamamen galibiyet serisine bakip getirilmesi isteniyor.

Kovulur mu bilmem ama milletin maclari izlemeden sadece sonuclara odakli yorum yaptigi cok acik.

Nuri'yi futbolcu kariyerinin basindan beri de takip ederim ve cokta severim. Teknik direktör olarak basarili olmasini cokta isterim, ama burasi kurtlar sofrasi ilk kötü gidisatta baslarlar stajyer hoca bilmem ne diye. Biraz daha tecrübe kazanip sonra gelsin buraya. Yoksa hemen yerler burada.

Zaten Nuri akillidir kendini gelistirmeden tecrübe kazanmadan buralara gelmek istemez.

Nuri geldikten sonra yaklaşık 25 maçın hemen hemen hepsini izledim. Bu süreçte ilk 7-8 maç galibiyet alamadı ve sistemi değiştirdi. Devre arası transferleriyle beraber kadroyu da sabitledi ve seri geldi. Sadece galibiyet değil oyun olarak da bir iki nokta dışında gayet iyi bir Antalyaspor var. Tabi sorunun cevabı bu değil. Bence kaldırabilir ama üç dört kötü sonuçta taraftar göndermek isteyebilir. Bence bu geçiş döneminde daha deneyimli olması sebebiyle Okan olmalı

Nuri geldikten sonra yaklaşık 25 maçın hemen hemen hepsini izledim. Bu süreçte ilk 7-8 maç galibiyet alamadı ve sistemi değiştirdi. Devre arası transferleriyle beraber kadroyu da sabitledi ve seri geldi. Sadece galibiyet değil oyun olarak da bir iki nokta dışında gayet iyi bir Antalyaspor var. Tabi sorunun cevabı bu değil. Bence kaldırabilir ama üç dört kötü sonuçta taraftar göndermek isteyebilir. Bence bu geçiş döneminde daha deneyimli olması sebebiyle Okan olmalı
Hocam kereme vasat denilen bakış açısı olmaz ise nuri için gayet güzel bir calisma ortamı olur

Üst Alt