Nuri Şahin 'Evet' Dedi, Türkiye'ye Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Şahin 'Evet' Dedi, Türkiye'ye Geliyor!

Galatasaray'ın transfer listesinin başında bulunan Nuri Şahin'den olumlu haber geldi

page_nuri-sahin-evet-dedi-turkiyeye-geliyor_783633756.jpg

Borussia Dortmund’un orta sahadaki yıldızı Nuri Şahin, kendisini çok isteyen Galatasaray'ın teklifine prensipte ‘evet’ dedi.
Kongrede Riva ve Florya'yı satmak için yetki alan Başkan Dursun Özbek, transferde için düğmeye bastı.

Trabzonspor yenilgisi sonrası morali oldukça bozulan Özbek, orta saha ve defans hattı için takıma acil takviye yapılmasını istedi. Galatasaray'ın liste başı yaptığı görüşmelere başladığı Nuri Şahin'den olumlu haber geldi.

Nuri Şahin'den sonra sağ bek

Sarı-kırmızılılar, Alman kulübüyle olan pazarlıklarını kısa sürede noktalayarak Dortmund'da forma şansı bulmakta zorlanan Nuri Şahin'e 3.5 yıllık imza attırması bekleniyor.

Galatasaray bu transferin ardından sağ bek arayışlarını hızlandıracak.

T24

Alirsak belese gelecek herhalde. Gerci ben pek bayilmiyorum bunun oyun tarzina da, cok yumsak bir oyuncu. Selcuk varken de insan "gelmesin" de diyemiyor.

*Dilemma*

sağ beke Antonio Valencia,Bacary Sagna,Stephan Lichtsteiner,Pablo Zabaleta....sözleşmesi bitecek olan önemli isimler hangisini alsak sorunu çözeriz hadi artık

Allah yazdıysa bozsun. Bunun kadar şişirilen, boş bir oyuncu yok. Yıllardır büyük takımlarda oynuyor. Ben hala niye oynadığını, ne oynadığını çözemedim.

Üst Alt