# Nuri Şahin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin

Gündemde olduğunu sanmıyorum ama alınabilirse Hamit'ten sonra en çok sevineceğim adamdır.Lincoln'ü verelim birde Lincoln'ün 1 yıllık ücretini biz karşılayalım gerekirse.Nuri'ye değer.

Gündemde olduğunu sanmıyorum ama alınabilirse Hamit'ten sonra en çok sevineceğim adamdır.Lincoln'ü verelim birde Lincoln'ün 1 yıllık ücretini biz karşılayalım gerekirse.Nuri'ye değer.

Renktaş eğer Galatasaray zorla gönderirse ayrıyetten Lincoln para isteyebilir maaşımın atıyorum %15 ini ayrıca yıl boyunca ödeyeceksiniz yoksa gitmem gibi..

sözleşmesi seneye bitiyor sanırsam eğer nuri ikna edilebilirse çokuygun bir miktara transfer edilebilir, çok güzel olur.

bu arada nuri hangi takımı tutuyor bilen var mı? :D

Lincoln ile ilgili iki tane duyumum var. Doğru olduğuna inanıyorum. Paylaşayım dedim.

1- Lincoln İstanbul'dan 17 bavulla ayrılmadan önce, kulüpte çalışan bir tercümana, "Umarım seninle bir daha görüşmeyiz." demiş. Herif şu anda deli gibi takım arıyormuş kendisine. Bir anlamda sözleşmesinin feshedilmesini ve serbest kalmayı zorluyormuş. Zira talip olan takımlar, ki bir tanesi bir Brezilya takımıymış, Lincoln için bonservis vermeye yanaşmıyormuş.

2- Yönetim Kurulu'ndaki bütün üyeler Lincoln'ün gönderilmesini istiyormuş. Bunun için kendisine iki tane ihtarname gönderilmiş. İkinci ihtarda pazartesi gününe kadar idmanlara katılmazsa sözleşmenin tek taraflı feshedileceği söylenmiş (bu biliniyor zaten). Söylendiği kadarıyla bu güne kadar Lincoln'ü göndermek istemeyen Adnan Polat dahi Yönetim Kurulu'nun bu tavrı karşısında Lincoln'ü göndermeyi kafaya koymuş.

Ben ihtimal vermiyordum kovulacağına ve açıkçası kalmasını istiyordum, ama son gelişmelerden sonra allah Lincoln'ü nasıl biliyorsa öyle yapsın diyorum. Herif resmen bela oldu başımıza.

Lincoln ile ilgili iki tane duyumum var. Doğru olduğuna inanıyorum. Paylaşayım dedim.

1- Lincoln İstanbul'dan 17 bavulla ayrılmadan önce, kulüpte çalışan bir tercümana, "Umarım seninle bir daha görüşmeyiz." demiş. Herif şu anda deli gibi takım arıyormuş kendisine. Bir anlamda sözleşmesinin feshedilmesini ve serbest kalmayı zorluyormuş. Zira talip olan takımlar, ki bir tanesi bir Brezilya takımıymış, Lincoln için bonservis vermeye yanaşmıyormuş.

2- Yönetim Kurulu'ndaki bütün üyeler Lincoln'ün gönderilmesini istiyormuş. Bunun için kendisine iki tane ihtarname gönderilmiş. İkinci ihtarda pazartesi gününe kadar idmanlara katılmazsa sözleşmenin tek taraflı feshedileceği söylenmiş (bu biliniyor zaten). Söylendiği kadarıyla bu güne kadar Lincoln'ü göndermek istemeyen Adnan Polat dahi Yönetim Kurulu'nun bu tavrı karşısında Lincoln'ü göndermeyi kafaya koymuş.

Ben ihtimal vermiyordum kovulacağına ve açıkçası kalmasını istiyordum, ama son gelişmelerden sonra allah Lincoln'ü nasıl biliyorsa öyle yapsın diyorum. Herif resmen bela oldu başımıza.

İnşallah bizde seni görmeyiz.İnşallah gidersin Lincoln.

Sözleşmesini feshetmek bu adamın yaptıklarını ödüllendirmektir. Senede 2,5 milyon EU alıyor bu adam. Galatasaray yönetimi o parayı gözden çıkarsın ve bütün sene PAF takımıyla çalıştırsın bu adamı. Öyle başa böyle tarak hesabı...

Sözleşmesini feshetmek bu adamın yaptıklarını ödüllendirmektir. Senede 2,5 milyon EU alıyor bu adam. Galatasaray yönetimi o parayı gözden çıkarsın ve bütün sene PAF takımıyla çalıştırsın bu adamı. Öyle başa böyle tarak hesabı...

Ama feshedersek fifadan tazminat alabiliriz bkz. ortega

FIFA'nın düzenlemeleri ne diyor bilmiyorum ama adam her sene kamp dönemi memleketinde vur patlasın çal oynasın kebap yapıyor, kayıpları oynuyor. Sonuçta haklı bir fesih sebebi varsa İş Kanunumuza göre dahi işveren çalışandan tazminat isteyebiliyor. Bu konuda kulüpleri koruyan bir düzenleme olması lazım, daha doğrusu oyuncunun senelik aldığı maaş oranında bir tazminat istenebiliyor olması lazım. sonuçta adama yatırım yapıyorsun ve herif senin paranı batırıyor.

Ama feshedersek fifadan tazminat alabiliriz bkz. ortega

Ortega Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tanımadı ve Arjantin'e döndü. Başka bir klüple sözleşme yaptı. Durum farklı yani. Sanıyorum Ortega'da cezai şart işledi. Tabiki bizim de sözleşmenin ihlali nedeniyle bir tazminat hakkımız olmalı ama konuyu netleştirmek için sözleşme şartlarını bilmek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt