nuri şahin - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: Burak ve Nuri Listemizde

nuri dortmund disinda hic bir takimda

varlik gösteremez

o özgüven yok cocukta

dortmund da rahatti cünkü herkes kabul etmisti

reisti yani

cok kirilgan bir oyun yapisi var

bizim kasaplar bicer

Cevap: ‘Nuri ile Hamit Aslan’ı Reddetti’

nurinin zaten geleceğine ihtimal vermiyorum zaten orda selçuk var çokta tın ama hamit gelse iyi olurdu orda alternatifimiz yok

lan hamit genemi gelmiyor. bu senede gelmezse daha istemem. espanyolda b.kmu varda oraya kiralancakmış.

Cevap: Hamit Müjdesi!

inş alınır hamit karakteri duruşu oyunculuğuyla hertürlü yakışıcak bir isim bize..

Utanmadan Espanyol yazmışlar bir de. Hamit orayı mı tercih eder şampiyonlar ligine direkt katılan Galatasaray'ı mı? Ama tabii Liverpool falan da ciddi istiyor diyorlar, o zaman bilemem.

------

Hamit 35 yaşına gelip gözden düşünce " Galatasaray'da oynamak en büyük hayalim, teklif gelirse seve seve giderim " türünden açıklama yapar...

O zamanda alanın... Neyse akşam akşam ceza almayayım...

24 Mayıs'ta Mourinho İstanbul'a gelecekmiş Nuri ve Hamit transferleri için. Yalan haberdir muhtemelen.

Real Madrid'in yeni sezonda kadrosunda düşünmediği Nuri Şahin, "Fatih Terim çağırırsa ona hayır diyemem" açıklaması yaptı. Real Madrid'de kalmak istediğini açıklayan gurbetçi oyuncu, "Terim beni 16 yaşında milli yaptı. Bende emeği çok. Real'den ayrılırsam ilk tercihim G.Saray olur. Almanya'ya dönmeyi pek istemiyorum. Ancak şartlar ne gösterir bilemem" diye konuştu..

Kaynak: Nuri Şahin: Terim'in bende emeği var - Fotomaç

Cevap: Nuri Şahin: "Terim'in bende emeği var"

--Nuri--Selcuk-Hamit--

--------Melo----------

ortasahasi bitirici bir forvet ile avrupada kupa getirir

Üst Alt