Nuri Şahin'in, Galatasaray'dan İstediği Sözleşme Ortaya Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Şahin'in, Galatasaray'dan İstediği Sözleşme Ortaya Çıktı!

nur.jpg

Yeni sezonda Şampiyon Ligi’nde mücadele edecek Galatasaray’da transfer harekatı başladı.

Gündemdeki isim Borussia Dortmund’ta forma giyen Milli yıldız Nuri Şahin… 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun 30 Haziran 2019’a kadar Alman Kulübü ile sözleşmesi bulunuyor. Ancak Dortmund yeni sezonda takımda düşünmediği Nuri’yi bonservis bedeli almadan yollamaya sıcak bakıyor. Tecrübeli orta saha oyuncusu kendisini isteyen G.Saray Yönetimine İstanbul’a gelme şartlarını iletti.

Nuri Şahin, Cim-Bom’dan senelik 3 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme istedi.

Ezeli rakipler de ilgileniyor

Sarı-Kırmızılı yetkililer, Nuri’ye bu kadar yüksek ücret ödemek istemiyor. Bu konuda da Nuri Şahin ile görüşmeler sürüyor. Orta yolun bulunulması durumunda imzaların atılması bekleniyor. Avrupa’dan Liverpool, Roma ve Napoli'nin de 29 yaşındaki oyuncuyu isteyen takımlar arasında yer aldığı iddia ediliyor. Ancak eski hocası Fatih Terim ile iyi bir ilişkisi olan Nuri Şahin'in ilk tercihi G.Saray. Milli futbolcu ile Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta ilgileniyor. İki kulüpte oyuncunun transfer durumunu yakından takip ediyor.

UEFA’NIN KARARI BEKLENİYOR

Borussia Dortmund formasıyla bu sezon 17 lig maçında görev alanNuri Şahin 2 gol atıp, 2 asistlik bir performans sergiledi. Orta sahanın göbeği, ön libero ve zaman zaman da 10 numaralı bölgede forma giyebilen Nuri Şahin, 52 kez A Milli Takım forması giyme başarısı gösterdi.. Nuri Şahin Dortmund’tan önce 1 sezon da Dünya devi Real Madrid'in formasını da giymişti. Yönetim, UEFA’dan ‘Sattığın kadar al’ cezası alırsa kiralık ve bonservisi elinde olan futbolculara yönelecek.

Kaynak: Akşam

Bonservisi elinde olmasi ve ihtiyacimiz olan mevkide oynamasi guzel.

Fakat nurinin futbolunu ben hic benimseyemedim. Dortmund sistemi disinda ise yaramaz gibi geliyor.. Ozellikle cok iyi oynadigi bir milli mac hatirlamiyorum

saçmalamayalım. ben bu nurinin hiç istikrarlı bi sekilde oynadığı zamanı hatırlamıyorum. görev adamıdır belki ama dikkat çekici bi futbolu da yok. gencliğinden beri yoktu yani.
adam son 4 sezondur senede ortalama 10 maça falan çıkmış. büyük risk. hamit gibi olmasın sonra.

29 yaşında milli takımı bırakması, Kaptanı olduğu takımdan bu yaşta ayrılacak olması ve Harward'da eğitime başlaması, Bana kalırsa Nuri kafa da futbolu bitirmiş artık. Belki de müzmin sakatlıkları onun futbola olan motivasyonunu düşürmüştür. Kariyerinde de bir çok şeyi başardı real de oynadı. Dortmundla şampiyon oldu. Ama bu sakatlıklarla bir türlü istediği gibi oynayamıyor. Bu açıdan yapacağı son kontrat ile sağlam bir vole vurma ihtiyacı da hissedebilir. Ardından başka işlere antrenörlüğe, yöneticiliğe v.s yönelecektir.

Hahaha nuri ya !!!!

Kilit noktalara kilit oyuncular alalim. Cogu ise ucuz genc scout transferi.

Boyle ici gecmislere 1 euro vermeyelim, yazik gunah

Bi bu çocuk bi Çalhanoglu.İkisininde sahada ne işe yaradıgını biri anlatsın. Frikik atsın diye para verilmez.

111.jpg

Üst Alt