O Değil de Başkan Hani Transferler? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Değil de Başkan Hani Transferler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: O Değil de Başkan Hani Transferler?

başkan yada yönetime transfer çalışmalarının bitmemesinden ötürü kızgınlığım kesinlikle yok çünkü hem GalataSaray hemde diğer kulüplerde zaman zaman yöneticiler çıkıp transfer çalışmalarının 2-3 hafta içinde biteceğini, hazırlık kampına tüm transferlerin katılacağını söylerler. ben bugüne kadar bunu başarabilen bir kulüp görmedim. böyle bir sözü neden verirsin anlamış değilim. hani tecrübesiz desem adamın yaş 70 futbolla 1 sene ilgilenmemiş olsa bile 70 yaş tecrübesi neyi ne zaman nerede söylemen gerektiğini sana gösterir. o sözü verdiği zamanıda hatırlıyorum transferlerin yetişmeyeceğinden emindim.

ünal aysal yönetim kuruluna danışmadan açıklama yapmasın hatta mümkünse hiç konuşmasın. o GalataSarayı maddi krizden hisse senedi satma haricinde nasıl çıkartırım ve şike yapan kulüpler karşısında nasıl GalataSaray başkanlığına yakışan adam olurumun hesabını yapsın.

Acayip itici bir başlık olmuş.

Bu başlık bir gönderme

Kime gönderme;

Taraftar büyük şeyler beklememesine rağmen medya önünde büyük isimler zikredip orta sınıf isimleri alanlara

Taraftar tarih istememesine rağmen tarih verip hem taraftara karşı hemde rakip takımlara karşı kendini küçük düşürenlere

En önemlisi de bu sözleri boş vaatleri normalde hazmetmemesi gereken biz taraftara( Ha derseniz hazmetmiyor mu diğer takım taraftarları hazmediyor FB'nin bugün yaptıkları ortada ama zaten bunu yapacaksın ki farkın olsun..)

eee gönderme dediğinde itici bir başlıkla olur

Ben bu başlığı açtığımda çok tepki gördüm fırsatcılıkla, leşcilikle suçladılar ama 3 gün geçti taraftarın tepkisini görünce konuyu açmakla ne kadar doğru yaptığımı bir kez daha anladım...

Benim isteğim Başkanımız hiç bu tür açıklamalar yapmasın, Taraftarımızda bu şekilde gerilmesinden ibaretti..

ayın 25i demiştin olmadı artık Melo'dan başkasının transferi kurtarmaz. İyi bir transfer bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt