O Tabela Arena'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Tabela Arena'da

Cevap: O Tabela Arena'da

Komik tarafı alınan karar yeni değil ve çok önceden sözleşmede yer edilmiş..O zaman niye sözleşmede böyle bir madde olacak diye gündeme getirip kamuoyu baskısı oluşturulmadı ? Taraftarın bu tabelayı sevimli karşılayacağını mı düşünüyorlar

Adna Polat ve yöneticileri,hatta şu 10 senedir genel kuruldan çıkan beceriksiz hobi niyetine takım tutan,sırf kendi reklamlarını yapmak için yönetici olan sözde Galatasaraylılar(bu yönetimde dahil) hepinize yazıklar olsun..Şu genel kurul üyeleri ulan adam gibi başkan ve yönetici seçemediniz şu klübe bee....

Bu tabelayı takmak için anlaşmayı yapan iki tarafada çok ağır küfürler ediyorum..Nasaıl bir zihniyet bu inanmakta zorluk çekiyorum..Ama koskoca camia kendimize bir stad yapamadık ya bizede camia olarak yazıklar olsun..Ulan bjk bile izin verseler devlete falan ihtiyacımız yok diyor Demir ören kendimiz yapacağız diyor...Bunlar kadar olamıyoruz..

O tabela için gerekli çok sert tepkiyi göstermeyen taraftar Galatasaraylı değildir..O tabela oradan inecek öyle veya böyle inecek..

saçma sapan yazılar gördüm gidelim kendimize stat yapalım edelim vs vs niye lan biz kaç yıldır bu stadın hayalini kuruyoruz 3 5 çapulcuyamı bırakacağız stadı bedavayamı yaptılar verdiler bize projeyi onlarmı çizgi herşeyi GALATASARAY spor kulübü yaptı sadece ve sadece stadı TOKİ tamamladı ney karşılığında ali samiyen arazisi fazla konuşmaya gerek yok

beyler benimki sadece bir öneri. yokmu stada gitcek bi kaç manyak arkadaşımız. içi sarı ve kırmızı boyalarla dolu balonları atı atı verecek:)

kendimi bi antu lu hissettim ama neyse:) daha parlak fikirlerede açığım.

Şimdi diğer takımlar (özellikle fb'liler) stada peşkeş deyip, stadın sahibinin Galatasaray olmadığını hep dile getiriyorlardı. Beşiktaş stada ortak olmaya çalışıyordu.

Evet haksız oldukları aşikar...Sonuçta Fenerbahçe gibi tribün eklemeli,mimarlığın sıfır olduğu, maliyeti düşük bir stadı 5 yılda tamamlamayacaksın...

Fakat biraz özeleştiri yaparsak, stad işini elimize yüzümüze bulaştırdık.Yöntemde,stratejide hata yaptık...

Göstere göstere kar etmek amacıyla TOKİ stadın yapımını üstlendi ve bu da malzeme konusu oldu.

Stad için cebimizden 30 milyon Euro'ya yakın para çıkmasına rağmen,hep geri planda kaldık. TOKİ'nin "Ben stadı yapıyorum sen karışma" mantalitesine boyun eğdik.. Stad açılışında TOKİ başkanının çirkin söylemleriyle karşı karşıya kaldık.

Evet modern bir stadımızın olmasını ben de istedim,heyecanlandım her Galatasaraylı gibi...Bu stad bizim hakkımız,vazgeçtiklerimize ve kazandırdıklarımıza bakacak olursak...Hatta zararda olan biziz gibi karşılaştırma yaparsak..

Fakat kar etmek amacıyla Galatasaray'a yakışmayan davranışlar içinde olan yönetimlerden nefret ediyorum.

İkisi arasında ince bir çizgi var...

Bir kulüp sadece parasıyla değil ruhuyla da var olmalı...

İçimizden geçenleri yazmışsınız elinize sağlık.

1996'da ülkede(Mecidiyeköy'de) stat projesinin ilk kez dile getirildiği günlerde bugünkü Başbakanımız, Büyükşehir Belediye Başkanı'ydı.Maç sonlarında oluşan trafik sıkışıklığı bahane edilerek oraya 42 bin den fazla kapasiteli bir stat yapımına izin verilmedi.Galatasaray da o zaman, arkadaki likör fabrikasını satın almaya çalışıp hepimizin malumu olan 52 bin kapasiteli bir stat projesini geliştirdi.Ancak likör fabrikasını bir türlü satmadılar Galatasaray'a. Daha sonraki yıllarda belediye başkanımız, başbakanımız oldu .Şu an adını anımsayamadığım bir bürokrat "Belediye başkanlığı döneminden beri başbakanımızın en büyük hayaliydi Ali Sami Yen Stadı'nı buradan kaldırıp bir iş merkezine dönüştürmek" açıklamasını yaptı.

Benim o dönemde tahmin ettiğim , Galatasaraylı yöneticiler de o arazinin bir şekilde elimizden alınacağını anlamıştı.Bunun üzerine Seyrantepe arazisine stat yapımına onay verdiler.Sonraki gelişmeleri zaten biliyoruz hepimiz.Bu pozisyon içinde kulüp sonuna kadar haklıdır ama itiraz edemez. Gerçek bir demokrasimiz olsaydı haklılığımızı kanıtlamamız söz konusu olurdu.Ama şu durumda kimi kime şikayet edeceğiz ki?

Stada soğuk bakan arkadaşlara da naçizane tavsiyem; o stat Galatasaray'ındır, aksini iddia edenlere gülüp geçiniz,stadımıza sahip çıkalım,duygusallığa yer yok.Yapanın yanına kar kaldığı bir dönemde yaşıyoruz.O stat gün gelecek sadece sarı ve kırmızıyla donanacaktır.

Bursaspor maçında yerinde yeller esecek

Ulan Şerefsiz köpekler kimsenin malı değiliz lan Türkiyedir Galatasaray.

Hepsi Polat denen adam yuzunden oluyor. Allah seni bildigi gibi yapsin, biraktigin halde zararin devam ediyor.

GSGM NIKE gibi marka mi olmaya calisiyor , ulan zaten bütün stadlar GSGM in , gidin ardahan stadinada yazin , yoo yazmazlar o stad avrupa stadi degil.

Su stada bu tabelayi koymaya calisan dümbükler önce su stada giris cikis problemini halletsinde ondan sonra sira tabelaya gelsin.Yok arabayi üreten firma üzerine markasini yazmazmiymis da,yok bilmem nede.Lan tamam ortada yapilmis bir araba varda,arabaya inip,binecek kapisi yok...

Üst Alt