ocakta beklediğiniz hamleler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gitmesi gerekenler:
  1. Belhanda
  2. Fegholi
  3. Babel
  4. Mariano
  5. Nagatomo
Gelmesi gerekenler:
  1. Linnes
  2. Onyekuru
  3. Melo
  4. James Rodriguez (Olmazsa Banega)
  5. Scout Sol Bek
  6. Stoper

1:
Muslera
Linnes - Ly - Stoper - Sağ Bek
Lemina - Melo
Emre Mor - James Rodriguez - Onyekuru
Falcao

2:

Muslera
Lemina - Ly - Stoper - Sağ Bek
Nzonzi - Melo
Emre Mor - James Rodriguez - Onyekuru
Falcao​

Mariano, Nagatomo + Feghouli/Belhanda - out

Linnes, sol bek + sol kanat(Onyekuru) - in

Bana kalsa Seri ve Babel'i de yollarim ama fazla ucmamak lazim.

linnes dahil 3 bekin de gitmesini istiyorum.. Kimse duygusal falan kasmasın. Hedefe ulaşmak isteyen takımın beki linnes falan olamaz. İyi bir yedek olur ama beke yabancı koymak ne derece mantıklı tartışılır..

Bir tarafa atletik,serkeş bir güney amerikalı bek, öbür tarafa daha dengeli avrupalı bek.. Bu takımın temel sorunu beklerdir. Günümüzde iyi olan takımların en büyük özelliği beklerin yaptığı katkı..

Daha transfer dönemi kapanmadan söylemiştim.. Basıp giden oyuncu eksiği var diye, net şekilde hissediyoruz. Bence 2 tane o tip oyuncu lazım.

Galatasaray’ın maaş yükü yüksek. Satmadan da oyuncu transfer edemez. Bu nedenle Ocak’ta kimseyi beklemeyin derim.

Mariano ülkesine gitse maksimum alacağımız bonservis 1 milyon Euro olur.

Nagatomo’dan bonservis alamayız.

Belhanda bu parayı bırakıp hiç bir yere gitmez.

Keza Feghouli de aynı şekilde...

Marcao şu formuyla alıcı bulamaz.

Tek para eden adam Luyindama. Onu da satmak aptallık olur.

Ocak’ta bir ya da iki kiralık oyuncu gelirse gelir diye tahmin ediyorum.

Onyekuru(Kiralık)-Alex Teixeira(Bonservis)-Rafa Soares(Satın alma opsiyonlu Kiralık)-Linnes-Melo(Ndiaye)
Mariano-Belhanda-Feghouli-Nagatomo-Seri
Sene sonu N'zonzi'den iyi biri bulunursa alınmalı..

Önce Onye gelsin.

Belhanda, Seri, Babel, Donk, Feghouli, Nagatomo, Mariano yallah.

Evet tabi bu kadar adami satabilecegimizi sanmiyorum ama hedef bunlarin maksimumunu yollamak olmali.

10 numara, 2 bek , 1 yerli stoper ve merkez orta sahaya da 1 takviye olmak uzere Onye ile birlikte 6 adam lazim eger 7 kisiyi yollarsak. Bunlarin hepsi genc olmali. Belki sadece 10 numara icin Banega ya yasli olarak tolerans gosterilmeli. Orada cunku artik şut çekemeyen, gol atamayan, asist yapamayan, duran top kullanamayan, iq su düşük modern(!) 10 numara görmeye tahammül edemeyecegim!

Son düzenleme:
Bence hoca bırakmalı tekrara girmemek açısından uzun uzadıya yazmıyorum.

Hocanın kalacağı senaryo da ise, öncelikle kendine reset atmalı derin nefesler alıp vermeli titreyip kendine gelmeli, sonrasında ise takımı kademe kademe gençleştirmeye başlamalı. Bekler ve orta sahayı komple yenilemeli, en az 1 adet kanat oyuncusu almalı, teklif falan gelirse babel'i elden çıkarmalı.

Bence hoca bırakmalı tekrara girmemek açısından uzun uzadıya yazmıyorum.

Hocanın kalacağı senaryo da ise, öncelikle kendine reset atmalı derin nefesler alıp vermeli titreyip kendine gelmeli, sonrasında ise takımı kademe kademe gençleştirmeye başlamalı. Bekler ve orta sahayı komple yenilemeli, en az 1 adet kanat oyuncusu almalı, teklif falan gelirse babel'i elden çıkarmalı.
Abi hoca oyuncudan anlamiyo ki nasil transferi teirmin eline birakiriz😱😱 adam kakayi falan istiyo sneijder geliyo, sadece yıldız topcu ister gencmis potansiyelliymis falan bakmaz o. O yuzden portekizli td ve ekip 💪

Abi hoca oyuncudan anlamiyo ki nasil transferi teirmin eline birakiriz😱😱 adam kakayi falan istiyo sneijder geliyo, sadece yıldız topcu ister gencmis potansiyelliymis falan bakmaz o. O yuzden portekizli td ve ekip 💪
Bende dahil çoğumuz es geçiyor ama aslında en önemli sorunumuz yönetim olabilir, hocanın performansı transferlerdeki başarısızlık vs bir şekilde yönetim ile alakalı aslında. Nasıl Aysal döneminde başka saiklerle denge tutturulamayıp sapıtıldı, bu sefer de başka şekilde denge tutturulamadı yine sapıtıldı. Denge/denetleme mekanizması olmadı mı kötü.

Yalnız Sneijder'in yerine istediği Tadic'i görüyoruz. Hoca 4-4-2 oynamak istiyordu. Bu topçular daha uygundu o sisteme. Doğal o yüzden.

Bende dahil çoğumuz es geçiyor ama aslında en önemli sorunumuz yönetim olabilir, hocanın performansı transferlerdeki başarısızlık vs bir şekilde yönetim ile alakalı aslında. Nasıl Aysal döneminde başka saiklerle denge tutturulamayıp sapıtıldı, bu sefer de başka şekilde denge tutturulamadı yine sapıtıldı.
Kulüpte futbol akli olan ve müdahil olabilecek isimler yok abi. Sezona gelecege dair bir planımız olmadan çıktık. 2 sene üst üste şampiyon olduk ama bunu sürekli hale getirecek adimlar atamadık. Günü düşündük yarını değil 😢 bir hayalim var ile olmuyo bu isler, lafla peynir gemisi yürümüyor

Üst Alt