OGC Nice Takip Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OGC Nice Takip Başlığı

Koyduk mu?

d9cf9336d55cd3efcdbded6e3a3556f6.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bu Maximini nasıl Nice kapmış hayret ediyorum..İnanılmaz bir topçu ya henüz 20 yaşında.. İstatistiklerine bir bakayım dedim çok sönük ama Nicein yarısı bu adam.. Parayı vereceksen böyle adama verceeksin 10 milyon€para değil..

Ayrıca Sneijdere bir türlü denk gelemiyorum ilk maçlarda oynuyordu sonrasında göremedim..Bir sakatlığı mı var

Bu Maximini nasıl Nice kapmış hayret ediyorum..İnanılmaz bir topçu ya henüz 20 yaşında.. İstatistiklerine bir bakayım dedim çok sönük ama Nicein yarısı bu adam.. Parayı vereceksen böyle adama verceeksin 10 milyon€para değil..

Ayrıca Sneijdere bir türlü denk gelemiyorum ilk maçlarda oynuyordu sonrasında göremedim..Bir sakatlığı mı var

Sergen Zeren cok istemisti ama olmadi rtas

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu vesileyle Gökhan kardeşimizin geçen hafta marsilya'da yaşanan talihsiz saldırıdan ötürü hem başsağlığı hem de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Umarım olay esnasında bölgede değildin , epey kargaşa ve kaos yaşanmış.

Teşekkür ederim. Şehir dışındaydım ama bölgeye yakındım. Tatsız olaylar olmuş ne yazık ki. Allah herkese akıl fikir versin. Gerek yok böyle olaylara.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

O bu değil de bu W.Cyprien ne zaman iyileşecek nasıl bir sakatlık geçirdi bu adam ki 205 gün' dür sakat ?

seri devre arası gidecek galiba,ondan mendyi kiraladılar zaten.cyrprien de 1 aya hazır olur.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

maximin maximum bi yaradır içimizde

seri devre arası gidecek galiba,ondan mendyi kiraladılar zaten.cyrprien de 1 aya hazır olur.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

maximin maximum bi yaradır içimizde

At olsa vururlardı şimdiye kadar Seri-Cyprien ikilisini izleyim iyileşsinde diye bekliyorum daha en ufak bir haber bile yok Cyprien 'in iyileştiğine dair

Dürüst olalım beyler sneijder bizde olsa şuan takıma ayak bağı olurdu..

İyi ki gitmiş.. Belhanda belki öyle aman aman iyi değil ama tempoya ayak uydurmakta zorlanmıyor..

10 pozisyona girelimde bir tanesi nasılsa oluyor..

Lucien Favre: 'Sneijder'den maç içinde koşu mesafesini artırmasını istedim. Ancak yapılan ölçümlerde bir fark olmadığı ortaya çıktı."

Üst Alt