Oğulcan Çağlayan Dosyasında Yeni Gelişme! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kesinleşmiş bişey yok
sakin olunuz
şerefsiz fberasyon rizenin kayseri erciyese ödemediği parayı bize ödetmeğe çalışıyor
i... rizeyi ve fberasyonu mahkemede süründüreceğiz
ftnin avukatı denerek küçümsenen jr imparator REZAN beyi 10 sn dinleyen rizenin ve tffnin üstüne bir karabasan gibi çökeceğini görmüştür

Bu da bir ders olsun bize, Anadolu da sözleşmesi devam eden, opsiyonu olan veya alacaklarına karşılık sözleşmesi fesh edilecek denilen futbolcuları ayartıp transfer etmeyiz umarım

Hayır şu çektiğimiz derde değmeyecek transferler için uğraşıyoruz Rizespor 'la filan

Tahkimin rezilliği, başka birşey değil. Zaten olay sportif yargıdan adli yargıya taşınmış ve burda rahat bir şekilde çözülür. Hakimler, Nihat’ın tahkim üyeliğine seçtiği avukatlar (avukatları küçümsemiyorum, bağımlı yargıçlığı kabul eden avukatları eleştiriyorum sadece) değiller.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kesinleşmiş bişey yok
sakin olunuz
şerefsiz fberasyon rizenin kayseri erciyese ödemediği parayı bize ödetmeğe çalışıyor
i... rizeyi ve fberasyonu mahkemede süründüreceğiz
ftnin avukatı denerek küçümsenen jr imparator REZAN beyi 10 sn dinleyen rizenin ve tffnin üstüne bir karabasan gibi çökeceğini görmüştür
Rezan bey konuyu ele alıp saplayacaktır inancımız tam

Tahkimin rezilliği, başka birşey değil. Zaten olay sportif yargıdan adli yargıya taşınmış ve burda rahat bir şekilde çözülür. Hakimler, Nihat’ın tahkim üyeliğine seçtiği avukatlar (avukatları küçümsemiyorum, bağımlı yargıçlığı kabul eden avukatları eleştiriyorum sadece) değiller.

Tahkim 'i Nihat Özdemir'i Rizespor 'u ilk defa mı böyle bir iş yapıyor ? adamlar düşman işte resmen Galatasaray 'a bu belli bir şey neden adamların eline malzeme veriyoruz ki ? Rizespor'dan değil futbolcu almak bir paket çay alırken bile 10 defa düşünmek lazım

Tahkim 'i Nihat Özdemir'i Rizespor 'u ilk defa mı böyle bir iş yapıyor ? adamlar düşman işte resmen Galatasaray 'a bu belli bir şey neden adamların eline malzeme veriyoruz ki ? Rizespor'dan değil futbolcu almak bir paket çay alırken bile 10 defa düşünmek lazım

10 defa düşünelim de, bunlara da boyun eğmeyelim. Yapılan ne hukuk dışı ne de ahlak dışı bir durum. Tahkim bile ayartma yok dedi kendi kararında. O zaman neden bunlardan korkup istediğim topçuyu almayacak mışım?

Üst Alt