# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Oynatamazken ogulcani söyle kullanirim böyle oynatirim diyip parayi verip cezasi kaldirilinca oynatmamak hocam yine formda yaw
Maç eksiği derler sorsan.

Mac eksiğini gidermek için sağlam antrenman yapman lazım. Yapamadığında maç eksiği bahensine siginamazsin. Ha Bunu yaptığında oyuncuların sakatlanitorsa bir yerlerde yanlışlık vardır bunu çözmesi gereken de hocadır.

Başına açık Antrenmanlari fırsat buldukça izliyorum bizim halisaha ekibini toplasam benzeri antrenmani yaparız yemin ederim. Bu şekilde nası gelişecek bu ekip biri bana bunu açıklasın. Herkes lakayt herkes gulusme tasak geçme derdinde. Tamam keyifli ortam vs iyidir de bunun da bir fiziki altyapısı lazım. Bu olmadığı sürece istediğin kader iyi arkadaş grubun olsun başarı falan gelmez. Bir yol da alamazsın.

Antrenmanlar çok boş geçiyor gördüğüm bu benim. Yillardir süregelen gelisememenin sebebi de budur.

GSCimbom Mobile App

Stoperde Gedson'u oynatip bir hafta sonra Ozorn'u kullanamadik diyen hocanin Ogulcan da Ogulcan deyip hic kullanmamasi gayet normal. En azindan bir standardi var hocanin bu konularda!

Şu adam için ödediğimiz 1.2 m euroyla garibanlara yardım etsek alacağımız dualarla işimiz daha çok rast giderdi

Para Galatasaray'ın kasasından çıktığı için kolay geliyor FT'ye evlat edinmek, sahip cikmak. Elalem 50 bin Euro'ya Luyindama'yi bulur, 8.5 milyona FT'ye çakar. FT ise taraftarın dişinden tırnağından artırıp kulübe aktardığı parayı sürekli çöpe atar.

Buna verilen parayla 400 binden 3 tane yıllık maaşı da katarsan 4 tane velet bulup gelişim için kiraya verirdik.
Yazık böyle uçan paralara

Üst Alt