GSC Scout - # Oğuz Aydın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Oğuz Aydın

Alanyaspor'un 2000 dogumlu forveti. Hiç izlemedim ama Super Lig'de sure aldıgı dakika başına gol sayısında açık ara lider. İzleyenler varsa yorumlarını merak ettim.

Altay maçında 20 dakikada 1 gol
Hatay maçında 15 dakikada 2 gol
Konya maçında 8 dakikada 1 gol
Kayseri maçında 73 dakikada 1 gol

FFB13A61-F903-42E7-855B-56D8394271C7.jpeg

Bu çocuk beklediğim patlamayı yapamadı bir türlü Yusuf ozdemirle birlikte gelecek vaad eden bir görüntüsü vardı..
Bence hiç gerek yok Alanya bize karşı her daim aç gözlü olmustur

Futbol menajerlik de barış Alper ile Kerem i satıp bir kanada almıştım iş yapmıştı satmistim avrupaya .
Ama sürekli atar gider yapıyordu bana antrenman da övsem de elestirsem de atar yapıp gitmek istiyordu takımdan.

dalga mı gecıyorsunuz

bombos kontrada takımı 4 5 defa geri döndürdü herif
BAY’ın geçen senesi gibi hücum seçimlerinde sorun olduğu kanaatindeyim. Ama yeteneksiz ya da kazma biri mi emin değilim. Fizik seviyesini de beğendim.

Anadolu topçusu mu yoksa büyük takım rotasyonuna katılabilir mi sorusu büyük takım görmeden akıllarda kalıcı olacaktır.

BAY seneye giderse denenebilir mi? Maliyetine bağlı olarak denenebilir. Max 1.5M verirsin o da tavan değeri

BAY’ın geçen senesi gibi hücum seçimlerinde sorun olduğu kanaatindeyim. Ama yeteneksiz ya da kazma biri mi emin değilim. Fizik seviyesini de beğendim.

Anadolu topçusu mu yoksa büyük takım rotasyonuna katılabilir mi sorusu büyük takım görmeden akıllarda kalıcı olacaktır.

BAY seneye giderse denenebilir mi? Maliyetine bağlı olarak denenebilir. Max 1.5M verirsin o da tavan değeri
adam bilerek geri döndü diyorum

fenerde izlersin

Nein nein nein bin kere nein

Fener macinda gavura bi kere basti top kaptilar gol oldu. Macin geri kalaninda talimat gelmis gibi bir daha basmadi. Resmen satti.

Üst Alt