Ok, tek birşey söyleyeceğim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, tek birşey söyleyeceğim

Cevap: Ok, tek birşey söyleyeceğim

Oyun kurucudan ziyade Belediye maçını Baros yüzünden verdik kaç kere ceza sahasına indik herif bir tane topu kontrol edemedi eğer gününde olsaydı şimdi bunları konuşmuyor olacaktık,atak mı yapamadık? Yaptık.

Sıkıntı şurada oluştu Selçuk İnan bildiğimiz gibi oynamadı eğer o alıştığımız gibi oynasaydı gene bunları konuşmayacaktık bence acele istekler bunlar takımın yalnızda stopere ihtiyacı var bence..

Umarım Ujfalusi-Semih hep oynar..

sol bek olayını unutmuşsun emir bro ...

Nasıl gol yemeyiz ?

1- über sağlam bir adet stoper takviyesi kesin şart olmakla beraber ;

2- 33'lük servet-zan ikilisinden en az biri bir daha asla forma giymemeli , bunların yerine s.kaya monte edilmeli .

3- adam gibi bir sol bek alınmalı .

c ya !

Daha bu iyi gunlerimiz. FT, sabri, zan, servet, balta, caglar, ftnin inglizce hocasi kazim 3 5 haftaya show yapacaklar. Ft daha takimi corba yapacak 2+2 esittir 4

Maci hocasini takimini satan ve tvde bununla ovunen servet, ruhsuz celimsiz gokhan zan, altyapidan oyuncu kurali kredisini 100 bin defa bitiren dunyanin sayili yeteneksiz olupta buyuk takimda oynayan futbolcularindan sabri, lakayit ve takim oyunu dusmani bununla birlikte inanilmaz dusuk bir iq sahibi ve ilginctir ki havaya bakarak ispanyolca ana avrat kufreden turkce konusmaya utanan adinin kazim richardsmi yoksa colin kazimmi yoksa kazim kazim olduguna bir turlu karar veremedigim fbnin bize kakaladigi ve ft nin ingilizce ogrenirim diye yanindan ayirmadigi kazim kazim richardsa iste herneyse, futboldan sogumus soyismine yakisacak sekilde takimin icine eden artimi arti etrafindakilerinde oyununu bozan sporcu olmamama ragmen daha hizli kosarim diye iddaasina girebilecegim hakan baltala bu isler olmaz. Bu isimler sistematik olarak takimdan uzaklastirilmali. Gencler oynasin hic olmazsa elimizde ne var ne yok goruruz.

Daha yari italyan yari adanali hocamizi saymiyorum bile. Bu adami izlerken ben kasiliyorum futbolculari tahmin edemiyorum. Italyanlara ozgu olan beden diliyle bir seyler anlatiyor ya - hakemle onla bunla falan - olduruyor beni yaa.

Yeter yazmicam gerildim iyice

Eleştirilerin çoğuna Katılmıyorum, Bence durum geçen yıldan oldukça farklı ve bu tarz bir yorum yazmak için çok erken. Bu sezon başında bu takımdan 11 futbolcu ayrıldı, yerlerine yeni 11 futbolcu geldi. Böyle büyük bir sürkülasyon geçirmiş bir kadroyu takım yapmak zaman alıyor elbet(henüz ligin 2. haftası).

Hepimiz göreceğiz ki, Riera-Elmander-Sercan üçlüsü birbirlerine alıştıklarında hücum varyasyonları çok da zevk verir hale gelecek.

Bu sene ki kadronun zayıf noktaları olmasına gelince: Bu kadro ligi rahatlıkla şampiyon bitirebilecek seviyede gelecek haftalar bunun göstergesi olacaktır. Gerekli takviyeler gelecek yaz kamp sezonunda yapılacaktır, zaten doğrusu da budur. Sağ bekte eboueyi tartışmayı saçma bulduğum gibi, sol bekte sakatlığı uzamazsa çağların yeterli olacağını düşünüyorum.

Not: Bence Hagi gibi bir oyuncuya odaklı sistem artık geçerli değil, takım halinde hücum ve defans yapılmalı. Örneğin, geçen sene Alex sakatlansaydı ve ligin ikinci yarısında oynayamasaydı fb ligi kaçıncı bitirirdi?? (İstatistiklere inceleyin fb-Alex=Vahim)

Başka bir Örnek: Manu da var mı böyle bir oyuncu mesela??

gökhan zan dursun kadroda ama ilk 11 baslamasın.Semih kayayı oynatsın fatih hoca.şans vermeli semihe, sonucta Bülent Korkmaz da gencken forma şansını buldu ve daha da vermedi geri.

Aynen olabilir.Semih Kaya alıştırılmalı hata bile yapsa.Bütük takımlar böyle böyle alıştırıyor genç Defanslarını.

Üst Alt