# Okan Aydın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okan Aydın

Okan Aydin - Oyuncu profili - Transfermark

Eskişehirde neden oynatılmadığını çok merak ediyorum kanatta çok başarılı olabilecek bir potansiyeli varken ısrarla yedek bırakılarak körelmesine sebep oldular. Samed Yeşil ile birlikte en çok gelecek beklediğim oyunuculardan birisiydi

Germany 6:1 Ecuador - FIFA.co

Okan Aydin Skills & Goals HD 1080p (Official Okan Aydin Support) Eskisehir Transfer - YouTub

Nedeni çok basit bizim yerli hocaların genç oyunculara sabrı yok.

2011 yılıydı ve Almanya U17 takımının 11'inde 7-8 tane Türk kökenli oyuncu vardı. O dönem baya konuşulmuştu bu olay. Okan'da bu isimlerden biriydi.

Aklımda kalanlar; Koray Günter,Emre Can,Samed Yeşil,Okan Aydın,Kaan Ayhan ve Robin Yalçın. Emre Can dışında hiç biri beklenen çıkışı yapamadı. En büyük hayal kırıklığı Okan ve Samed.

Samed'in gerçi mazareti var. 2-3 defa uzun süreli sakatlık geçirdi. Okan'ı Eskişehirdeyken 1-2 maçını izlemiştim ve baya amatör oyuncu gibiydi.

2011 yılıydı ve Almanya U17 takımının 11'inde 7-8 tane Türk kökenli oyuncu vardı. O dönem baya konuşulmuştu bu olay. Okan'da bu isimlerden biriydi.

Aklımda kalanlar; Koray Günter,Emre Can,Samed Yeşil,Okan Aydın,Kaan Ayhan ve Robin Yalçın. Emre Can dışında hiç biri beklenen çıkışı yapamadı. En büyük hayal kırıklığı Okan ve Samed.

Samed'in gerçi mazareti var. 2-3 defa uzun süreli sakatlık geçirdi. Okan'ı Eskişehirdeyken 1-2 maçını izlemiştim ve baya amatör oyuncu gibiydi.

bilirim o kadroyu

Üst Alt