GSC Haber - Okan Buruk: "Akşam maçlarına alışıktık. Gündüz güneş. Saha kuruydu. Oyun içinde etkilendik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Akşam maçlarına alışıktık. Gündüz güneş. Saha kuruydu. Oyun içinde etkilendik"

Bazen olur öyle canımızı sıkmayalım stoperleri yetiştirelim Zaha ve Ziyech'i takıma sokalım gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

bek arkalarina atilan nerdeyse tum olu toplar tehlike yaratti kasimpasa buna cok calismis kafa ile karsilayamayacagin olu seken top at rakibe sonra hizli baski kur topu alirsan zaten karsi karsiyasin kaleci ile.

biz bunu gecen sene trabzonspor'a uygulamistik.

saha zemini bunu yapmaya cok uygundu , bariz oyun kurmakta ve paslasmakta cok zorlandik ama saha boyleyken bu kadar onde tandem olusturup top kaybetmenin hocaya erken uyari olmasi gerekir , dakika 30 iken formasyonunu guvenceye alacaksin nelson olmasaydi bugun mac 6-4 falan olurdu herhalde

vasat masat neticede oyuna aldığı her adamdan fayda sağladık.Tek hatası hala söylüyorum kerem aktürkoğlu ısrarı.Ya onu eski formuna döndürmeli yada bir kaç maç kesik atmalı.

Okan Buruk: "Icardi ilk yarıda çok oyun içerisinde değildi. Hep söylediğim gibi Icardi, %100'ü ile oynamıyor. Milli ara ona çok yarayacak. Arka adalesinde ufak bir problem var. Orayı tutarak oynuyor aslında. Milli arada tedavi olacak ve güçlü bir şekilde geri dönecek."
eleştirilen icardi 2 gol attı bir asisti mertens atamadı.Valla şu takımda herkez kesilir İcardiyi kesemezsin.

bu sezon her anlamda kötü oldugun birkaç maçtan biriydi hocam,bizden daha fazla koşan takım olunca far görmüş tavşan gibi kalma rica edicem

Okan Buruk: "Bu tür maçlar şampiyonluk maçları. Mutluyuz, Galatasaray taraftarına hayırlı olsun. Buraya geldiler, bizi desteklediler. Bundan sonra bu oyunun üzerine çıkmak istiyoruz."

Okan Buruk: "Ali Koç'un ne anlattığını anlamadım bile. Talihsiz bir açıklama. Hiç hakem arkadaşım yok benim ama olabilirdi de. Keşke arkadaş olsak hepimiz hakemlerle. Keşke Ali Koç'un da arkadaşı olsalar."

Üst Alt