Okan Buruk: "Ali Palabıyık maça etki edene kadar iyi oynadık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Ali Palabıyık maça etki edene kadar iyi oynadık"

Abi böyle olmaz ama 2-0 a kadar iyi bi oyun bi şeyler yapmaya çalışan Galatasaray, haftalardır bekleyen taraftar hepsine yazık, okan hocayı ben de eleştiriyorum eyvallah ama o uydurma kırmızı olmasa bu mac 4-0 5-0 bitecekti hepimiz biliyoruz. Biz 2 maçta 1 10 kişi oynamak zorunda mıyız? Hangi takım buna hazırlıklı ki

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocanın eleştirilebileceği tek konu Seferoviç'in oyuna girişi. Türkiye Süper Liginde karşısında 10 kişi oynaması en zor takım Alanya arkadaşlar. Adamlar zaten bunu bekliyor ve oynayabildikleri tek oyun pas oyunu. Pas oyunu oynayan hücum yapmayı bilen takımlara karşı 10 kişi oynamak çok zor. Antep maçında da 10 kişi kaldık ama maçı çevirdik mesela.

Okan Buruk haklı Türkiye'de bize karşı açılmış kesin bir savaş var. Umarım Galatasaray taraftarı durumun farkındadır ve seçimlerini ona göre yapar. Herkes ne demek istediğimi anlamıştır umarım. Olay çok farklı sadece futboldan ibaret değil seçimleriniz hayatınızı etkileyecek, yanlış bir tercih yaparsak hem Galatasaray olarak hem de Türk insanı olarak daha çok ağlarız.

Okan Buruk: "Kornerle ilgili çok sinirliyim. Kabul edilebilecek bir korner atışı değil. Kenardan çok bağırdım, hepsini tek tek uyardım. Bu anlamda çok çok zeki bir takım değiliz. Bu kadar emek verdiler ama çok küçük bir hatayla geldi bize gol oldu."

TFF ile Galatasaray arasındaki savaş bugün resmi olarak başladı bu bir savaş kellemizi koyduk iki taraftan da kanlar dökülecek korkmuyoruz kanımızın son damlasına kadar savaşacağız ölulerimiz olacak ama öldürdüklerimiz de olacak kendileri istedi bunu sonuçlarına katlanacaklar

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kriz yönetimini beğenmedim hocanın. Bu maç o hakem denen alçak herife yazar. Ama iyi bir hoca olmak istiyorsa 2-0 dan maçı vermemeli. 10 kişi kalsak bile iyi bir hoca bu krizi yönetebilmeli.

Bu herifle derbi alabilcegimizi hayal edenler var mi
Sergen; Değil Okan, gezegenin tüm kalburüstü teknik ekiplerini getir derbileri ya da ligde oynanan herhangi bir maçı kaybedebilirsin. Her şeyi geçtim bu ülkede spor dahil birçok şey birilerinin istediği şekilde gerçekleşiyor. O birileri kimdir nedir ben bilmem ama şu yaşananlar normal değil. Tepkimizi doğru adreslere yöneltmediğimiz sürece daha çok deriz bu adamlarla şu kazanılır mu bu olur mu diye. İyi futbol, kötü futbolu geçti bu işin boyutu. Hakem dediğin adil olup maçın oynanmasını sağlayacak kişidir, maç içi sürekliliği kurallar içinde sağlar. Dengesizin birisinin çaldığı bir düdük stada giden 50bin kişiyi de sahada oynayanları da etkiliyor. O adrenalin, o nabız ile bize ufak gibi görünen o saçma düdükler o futbolcular için aşırı sinir bozucu oluyor. Okan Buruk'un eksiklerini, hatalarını tartışırız elbet, taktiksel tarafını da sabaha kadar analiz ederiz ama şu an bunun kimseye bir faydası olmayacak. Galatasaray adının ağırlığını herkesin sağlam bir şekilde tekrar hissetmesi gerekiyor. Utanmasalar maça Galatasaray 1-0 geride başlasın diyecekler. Böyle bir ortamda ben artık bıraktım futbolu falan konuşmayı. Bu rezilliklerin açıklanabilir bir tarafı yok. Beni de şöyle şeyler yazarken kolay kolay görmezsiniz, oradan anlayın işte ne kadar saçma bir durum yaşandığını.

Okan Buruk: "Kornerle ilgili çok sinirliyim. Kabul edilebilecek bir korner atışı değil. Kenardan çok bağırdım, hepsini tek tek uyardım. Bu anlamda çok çok zeki bir takım değiliz. Bu kadar emek verdiler ama çok küçük bir hatayla geldi bize gol oldu."
Cok yanlis bir aciklama, kerem sürünüyordu adeta bir iki kere yere yatti sen hala onu oyunda tuttun, ve alanya zaten neredeyse her atagini ordan yapti ve sende bunu izledin. Cok zeki bir takim degiliz derkene insallah kendinide dahil etmisindir bu elestiriye

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergen; Değil Okan, gezegenin tüm kalburüstü teknik ekiplerini getir derbileri ya da ligde oynanan herhangi bir maçı kaybedebilirsin. Her şeyi geçtim bu ülkede spor dahil birçok şey birilerinin istediği şekilde gerçekleşiyor. O birileri kimdir nedir ben bilmem ama şu yaşananlar normal değil. Tepkimizi doğru adreslere yöneltmediğimiz sürece daha çok deriz bu adamlarla şu kazanılır mu bu olur mu diye. İyi futbol, kötü futbolu geçti bu işin boyutu. Hakem dediğin adil olup maçın oynanmasını sağlayacak kişidir, maç içi sürekliliği kurallar içinde sağlar. Dengesizin birisinin çaldığı bir düdük stada giden 50bin kişiyi de sahada oynayanları da etkiliyor. O adrenalin, o nabız ile bize ufak gibi görünen o saçma düdükler o futbolcular için aşırı sinir bozucu oluyor. Okan Buruk'un eksiklerini, hatalarını tartışırız elbet, taktiksel tarafını da sabaha kadar analiz ederiz ama şu an bunun kimseye bir faydası olmayacak. Galatasaray adının ağırlığını herkesin sağlam bir şekilde tekrar hissetmesi gerekiyor. Utanmasalar maça Galatasaray 1-0 geride başlasın diyecekler. Böyle bir ortamda ben artık bıraktım futbolu falan konuşmayı. Bu rezilliklerin açıklanabilir bir tarafı yok. Beni de şöyle şeyler yazarken kolay kolay görmezsiniz, oradan anlayın işte ne kadar saçma bir durum yaşandığını.
yazdıklarında haklı olabilirsin ama okanın kaderinde GS ile şampiyonluk yok,gecen yaz yazdım

Dedik gelmemeli diye. Konsepti ispatlamakla gecen 10.mac oldu bu. Inisli cikisli, karakteri oturmamis bir futbol anlayisi, takimi iyi tanimamis bir hoca ve fiziken vasat bir Galatasaray. Hakem ayri konusalim biz once kendimize de bakalim.

Hakem icinse, ne desem hakaret olur ne desem kufur ile biter aciklamam. Art niyetlisiniz.

yazdıklarında haklı olabilirsin ama okanın kaderinde GS ile şampiyonluk yok,gecen yaz yazdım
Sazı eline almışlar oyuncak gibi oynuyorlar ligin kaderiyle yahu. Mevzu Okan'ı falan geçti adamlar bildiğin kulübe, kulübün marka değerine zarar vermek için her şeyi yapıyor. Bu yaşananlar bu yılın özelinde şeyler de değil. Bu kulüp şampiyon olduğu her sezon hakeme rağmen olduk demek zorunda mı? Öyle düzene başlarım ama

Sazı eline almışlar oyuncak gibi oynuyorlar ligin kaderiyle yahu. Mevzu Okan'ı falan geçti adamlar bildiğin kulübe, kulübün marka değerine zarar vermek için her şeyi yapıyor. Bu yaşananlar bu yılın özelinde şeyler de değil. Bu kulüp şampiyon olduğu her sezon hakeme rağmen olduk demek zorunda mı? Öyle düzene başlarım ama
yine hakeme ragmen şampiyon olacagız,fb olmamalı.bu kadar operasyonlu ligde haketmiyo fb

Üst Alt