Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maçı berabere götüreyim atarsam atarım atamazsam yatarım kafasında.Günümüz futbolu ve Büyük takımda olduğu için bu mentaliteden kurtulamazsa ömrü kısa. 50 bin kişi önünde Giresun'u yenmeyi geçtim oyun olarak üstünlük kuramıyorsan ağır problem var

Hocanın acilen net bir sistem belirlemesi lazım. 4-3-3 mü oynuyoruz 4-2-3-1 mi oynuyoruz 4-4-2 mi oynuyoruz belli değil. Kadro istikrarı ve sistem istikrarı olmayan bir takım asla başarılı olamaz. Gomis-Seferovic ikilisi 45 dakika çift forvet oynamaz geçen hafta 2 dakika oynadılar ve sonuç verdi ama bu şekilde bir uzun vadeli plan kesinlikle olmaz. Bu takımın Yunus-Kerem kanat ikilisiyle oynayabileceği tek sistem 4-3-3 olur eğer bu şekilde oynamazsak işimiz zor.

İlk yarı değişikliği ile maçı sabote etti. Gomis girecek adam değil. Okan’dan olmayacak havası aldım. Bu sezondan hiçbir umudum yok

Hoca gelsin diye yangın yapanlar şimdi hocaya bundan olmaz diyor. Arkadaş iki haftada neyi anladınız yahu? Çoğu şampiyonluğumuzu geriden gelerek kazandık. Sabır gösterilmesi gerek. Değişikliklerde hatalı olabilir ama yeni takımız. İki oyuncu yeni geldi. Daha transfer olacak diye konuşuyoruz. Bunlar hocanın suçu değil. Biraz zaman lazım. Futbolcu öğütüyorduk hoca öğütücü de olacağız bu gidişle.

Daha ikinci yarı başında Gomis ile çift forvete dönmesi hata. Kerem'i çıkarmayıp Yunus'u çıkarması hata. Bir de değişikliklerden sonra tamamen kaosa döndü oyun, kim nerde ne oynuyor anlamak mümkün olmadı. Tamamen doğaçlama bir oyuna döndü takım. Henüz takım üstünde bir hakimiyeti ve oyun planı yok. Ezbere hamleler ile sıradan görüntü veriyor. İnşallah iyiye gider, daha çok erken tabi.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoca gelsin diye yangın yapanlar şimdi hocaya bundan olmaz diyor. Arkadaş iki haftada neyi anladınız yahu? Çoğu şampiyonluğumuzu geriden gelerek kazandık. Sabır gösterilmesi gerek. Değişikliklerde hatalı olabilir ama yeni takımız. İki oyuncu yeni geldi. Daha transfer olacak diye konuşuyoruz. Bunlar hocanın suçu değil. Biraz zaman lazım. Futbolcu öğütüyorduk hoca öğütücü de olacağız bu gidişle.

Kim yangin yapti

Oyle bir yangin hic olmadi

Maçı berabere götüreyim atarsam atarım atamazsam yatarım kafasında.Günümüz futbolu ve Büyük takımda olduğu için bu mentaliteden kurtulamazsa ömrü kısa. 50 bin kişi önünde Giresun'u yenmeyi geçtim oyun olarak üstünlük kuramıyorsan ağır problem var
İkinci yarının başında çift forvete döndü adam

Nerede maçı berabere götüreyim hamlesi gördün renktaş

Çok sağlıklı bir analiz olmadı gibi bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt