Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CDiqbiYW0AEXb6Q.jpg

Gol yediğinde yüzü bembeyaz oldu arkadas neden bu kadar hırs ya jübile yapmadık mı die bu kadar koydu sana git sahip çıkan bjk jübileni yapsın.

Emre ile beraber İnter'e nasıl kaçtıklarını ve 3 sene sonra Bjk'ye gittiğini hatırlayın.. Hadi hatırlamayan varsa geçen sene 85 dakika nasıl yerde kıvrandıklarını hatırlayın..

Kulüpten içeri girerse gidene kadar maçları izlemem.

Başlarım lan Okana. Hain,şerefsiz ve haysiyetsiz adamlar istemiyorum ben bu takımda. Ersun,Okan falan hepsi aynı bokun laciverti.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Okan ne yaptı tam olarak intere bedelsiz gitmekten pek bilgim yok soyleyinde bizde sövelim

Envoyé de mon Lg G3 Cloudy 2.5 en utilisant tapatalk

Okan ne yaptı tam olarak intere bedelsiz gitmekten pek bilgim yok soyleyinde bizde sövelim

yukarıda yazdıklarımı okuduysan görürsün. 13 Mayıs 2001 gününü hatırlayan herkes Okan ve Emre'yi asla sevmez. Okan ile Emre arasında hiç bir fark yok.

Okan Bjk'ye gitti, Emre ise Fb'ye gitti. Tek fark biz bu haini Bjk'ye gittikten sonra kulübe tekrar soktuk.

yukarıda yazdıklarımı okuduysan görürsün. 13 Mayıs 2001 gününü hatırlayan herkes Okan ve Emre'yi asla sevmez. Okan ile Emre arasında hiç bir fark yok.

Okan Bjk'ye gitti, Emre ise Fb'ye gitti. Tek fark biz bu haini Bjk'ye gittikten sonra kulübe tekrar soktuk.
13 mayista ne oldu daha 10 yasindaydim hatirlamadim şimdi

13 mayista ne oldu daha 10 yasindaydim hatirlamadim şimdi

O maç > 2010-2011 sezonu. Ersun Yanal'ın soyunma odasında teşvik primi vermesinden, Okan ile Emre'nin maç öncesi İnter ile sözleşme imzalamasına, Okan o maçın 33.Dakikası bilerek kırmızı gördü vs. eğer o sene şampiyon olsaydık üst üste 5.şampiyonluk olacaktı.

O maç > 2010-2011 sezonu. Ersun Yanal'ın soyunma odasında teşvik primi vermesinden, Okan ile Emre'nin maç öncesi İnter ile sözleşme imzalamasına, Okan o maçın 33.Dakikası bilerek kırmızı gördü vs. eğer o sene şampiyon olsaydık üst üste 5.şampiyonluk olacaktı.
O zaman az bile sövmüşüz. Ama okan akıllıymis emre gibi kendini medya önüne vurmayip efendi modunda takılmış

okan da sıkıntılı kararlara imza attı arada ama asla e-belöz hırbosuyla bir tutmam..

hamzo gibi 80.dk ya kadar değişiklik yapmayan adam gitsin de, gerekirse kimse gelmesin.. oyuncular aralarında ortak karar alarak hocalık yapsalar hamzo kadar saçma işlere imza atamazlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt