Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşler ters gidip kendisinden bir dokunuş beklenen zamanlarda gereken etkiyi gösteremiyor.

Bakambu daha erken girebilirdi, Yunus hamlesi çok gereksiz oldu. Angelino son 20 dk bitti. Niye Kazım’ı almazsın mesela? Niye, çünkü geçen hafta Dubois’i aldın gol yedirdi. Ondan korktun.

İşler ters gidip kendisinden bir dokunuş beklenen zamanlarda gereken etkiyi gösteremiyor.

Bakambu daha erken girebilirdi, Yunus hamlesi çok gereksiz oldu. Angelino son 20 dk bitti. Niye Kazım’ı almazsın mesela? Niye, çünkü geçen hafta Dubois’i aldın gol yedirdi. Ondan korktun.
Bakambu sahada yürüyemeyecek durumdaydı. Yunus girdikten sonra çok etkiliydi. yaptığın analiz komple yanlış

Boşuna saydırıyorsunuz. Bakambu da hazır değildi gördük morutan da hazır değil gördük. 11 kişi kapanan takımı çözmek zor.

kim uyarır bilmiyorum ama degısıklık konusunda birinin uyarması gerekıyor kendi göremıyor muhtemelen her mac her mac 70i beklemek büyük yanlıs hocam

Bakambu sahada yürüyemeyecek durumdaydı. Yunus girdikten sonra çok etkiliydi. yaptığın analiz komple yanlış
Yunus o yaptığı salak faullerden biri gol olsaydı görürdüm senin gibileri burada nasıl sövüyordu.

Yürüyecek hali yoktu dediğin adamın hızlanmalarını görmedin herhalde.. 60-75 arası Angelino ile başlayan defans arkası koşularında oyunda olsaydı, maç farklı yere giderdi

Okan hocama yıllık 10 milyon euro maaşla bayern munich ve real madrid gibi takimlarin forvetinden bile iyi bir forvet almasak demek sezonu çöpe atacakmışız.dünyanın en iyi forvetlerinden biri gelip jeneriklik goller atıp kendisini kurtaracaksa yerine ben de teknik direktörlük yapabilirim.

Okan hocama yıllık 10 milyon euro maaşla bayern munich ve real madrid gibi takimlarin forvetinden bile iyi bir forvet almasak demek sezonu çöpe atacakmışız.dünyanın en iyi forvetlerinden biri gelip jeneriklik goller atıp kendisini kurtaracaksa yerine ben de teknik direktörlük yapabilirim.
Çok biliyorsanız başlayın abi teknik direktörlüğe kolaysa buyrun hepimiz Guardiola oldunuz ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt