GSC Haber - Okan Buruk: "Bana Fenerbahçe maçını hatırlattı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Bana Fenerbahçe maçını hatırlattı"

20230809_002441.jpg

Okan Buruk: "3 gol, sayılmayan goller. Bana Fenerbahçe maçını hatırlattı. 3-0 üstüne 2 tane sayılmayan gol geçen seneki. Ona benzer bir maç oldu.Deplasmanda kazandığımız Fenerbahçe maçını hatırlattı bu maç. Bugün de 3 gol attık ve 2 golümüz iptal edildi.

Planımızı oyunun büyük bölümünde doğru şekilde kullandık. Maç 5-0, 6-0 da olabilirdi.

Klaksvik sürpriz bir takım. Deplasmanda da etkili bir takım. Futbolda ne olacağı belli olmuyor. Biz önce kendi turumuzu geçeceğiz, sonra rakibimizi bekleyeceğiz. Rövanşta yine aynı ciddiyetle olacağız ama skor olarak elbette ciddi bir avantajımız var.

Yolumuz, inşallah Şampiyonlar Ligi yolu."

Fenerbahçe 10 senedir şampiyon olamayan 15 senedir CL'ye katılamayan vasat bir camia. Bu camiayı sürekli gündemde tutmamız yanlış bence. Anadolu takımı muamelesi yapmamız lazım bunlara. Zaten Ali Koç gittikten sonra Anadolu takımı olacaklar.

Fenerbahçe 10 senedir şampiyon olamayan 15 senedir CL'ye katılamayan vasat bir camia. Bu camiayı sürekli gündemde tutmamız yanlış bence. Anadolu takımı muamelesi yapmamız lazım bunlara. Zaten Ali Koç gittikten sonra Anadolu takımı olacaklar.
Hoca deplasman olması , 3 gol atıp 2 golümüzün iptal olması bakımından benzettiğini söyledi. Çok laf atma gibi değildi niyeti bence.

Üst Alt