GSC Haber - Okan Buruk: "Başımız dik... 4 maçı kazanacağız ve şampiyon olacağız!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Başımız dik... 4 maçı kazanacağız ve şampiyon olacağız!"

Okan Buruk: "Başımız dik. Şu an lider durumdayız. 3 puan öndeyiz ve bir sonraki maça hazırlanacağız. İlk defa bir derbi kaybettik. Amacımız bundan sonraki maçları kazanmak. Taraftarımız hiç merak etmesin. Bu senenin şampiyonu inşallah Galatasaray olacak."

Okan Buruk: "Beşiktaş'ın ilk golünden önce Torreira'ya faul vardı."

Okan Buruk: "Berkan ve Midtsjö hamlesi yapacaktık fakat o an top kaybı sonrası gol yedik ve ofansif hamleler yaptık. Giren oyuncular bizi diri tuttu, daha hareketliydiler. 2-2 şansı bize gelmişti ama olmadı bu anlamda üzgünüz."

Okan Buruk: "Kendi yeteneklerimizin altında, kendi takım oyunumuzun altında işler yaptık. Yediğimiz 2. golden önce 3 pozisyon verdik. 55. dakikada oyuncuları çağırdık, oyuna alacaktık ama bireysel hata sebebiyle gol yedik."

Okan Buruk: "Üzerinde en az baskı olan takım Galatasaray diye düşünüyorum. Karagümrük maçında rakibin sadece 4 aksiyonu vardı, 3'ü gol oldu. Bu tür şanssızlıklar herkesin başına gelir. Ama bugün çok kötü oynadık. Açık ve net."

Okan Buruk: "Oyuncularımın hepsine güveniyorum hatalar olacaktır ama çok fazla iyi iş yaptılar daha iyisini yapacaklardır."

Okan Buruk: "Bu maç derbi, önce ya da sonra da oynasanız, bir şey fark etmez. Fenerbahçe puan kaybetseydi, bu bizi daha olumsuz da etkileyebilirdi. Fenerbahçe maçının skoru bizi etkilemedi. Şampiyonluğa en yakın takım Galatasaray. Ben çok rahatım! Geçen hafta ne düşünüyorsam, bu hafta da aynı şeyleri düşünüyorum. Üzerimizde baskı yok. 4 maçı kazanacağız ve şampiyon olacağız. Fenerbahçe'yi 3-0 yendik, ikili averajda da öndeyiz. Üzerinde baskı olan takım biz değiliz, bunun altını çiziyorum. Galatasaray girdiği şampiyonluk yarışlarının çok büyük kısmını kazandı."

Okan Buruk: "Başımız dik. Şu an lider durumdayız. 3 puan öndeyiz ve bir sonraki maça hazırlanacağız. İlk defa bir derbi kaybettik. Amacımız bundan sonraki maçları kazanmak. Taraftarımız hiç merak etmesin. Bu senenin şampiyonu inşallah Galatasaray olacak."

Okan Buruk: "Beşiktaş'ın ilk golünden önce Torreira'ya faul vardı."
İnanıyoruz,güveniyoruz hocam .

Üst Alt