Video Haber - Okan Buruk: "Benim takımımda forvetler çok iş yapar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Okan Buruk: "Benim takımımda forvetler çok iş yapar"

Dikkatinizi çekerim oynattığı forvetler çok gol atar demiyo çok iş yapar diyo.Akhisarspor'da Seleznyov-Manu-Muğdat Çelik ki Manu kanatlarda oynayan 1 oyuncuydu kanat forvet ve forvette oynattı hızından dolayı iyi de verim aldı.Rizespor'da Vedat Muriqi'inin kendi açıklamaları da var.Ona sadece gol atma dışında takım oyununu da öğretmiş.Kendisini geliştiren en iyi hocanın o olduğunu kaç defa vurguladı.Başakşehir'de Demba Ba ve Crivelli ile yaptıkları ortada.Bu sezon zaten forvetlerimizi izledik.Gomis'i saymıyom genelde oyuna daha sonradan girdi ve tek işi gol atmaktı onu da iyi yaptı.Artık Dursun başkan ve Erden başkan Okan hocamızla sözleşme yenilemeliler.Şampiyon olmuş hocaya 1 yıllık sözleşme az ve haksızlık.Hem hoca işine daha iyi 1 şekilde sarılır böylelikle..

Ben bu herifin videolarına hastayım. Resmen burada da fark yaratmış. Adamın derdi transfer falan değil bildiğin futbolun entelektüelini yansıtan bir röportaj olmuş.

Üst Alt