GSC Haber - Okan Buruk: "Biri bana ele çarpma durumu anlatsa iyi olur. Farklı statlarda farklı kararlar veriliyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Biri bana ele çarpma durumu anlatsa iyi olur. Farklı statlarda farklı kararlar veriliyor"

Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörü Okan Buruk, Trendyol Süper Lig’de Adana Demirspor’u 3-1 yendiğimiz mücadele sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: "Maça çok iyi başladık. Oyunu iyi yönettik. Adana Demirspor'a çok fazla pozisyon vermeden 2-0 yaptık."

Okan Buruk: "İlk yarının sonundaki penaltı golü... Biri bana ele çarpma durumu anlatsa iyi olur. Kuralın ne olduğunu öğrenirsek, bu pozisyon penaltı mı daha iyi anlayacağız. Farklı statlarda, farklı kararlar veriliyor. Penaltı verilebilir, saygı duyuyorum. Buna penaltı veriliyorsa, bütün hakemler bu pozisyonların hepsine penaltı vermeli. Herkesin istediği standart olması."

Okan Buruk: "Üç puan bizim için önemliydi. Hem liderliği aldık hem de galibiyet serimizi devam ettiriyoruz. Az çok oynattığımız oyuncular arasında değişiklik yaptık. Taraftarımıza zevk verdiğimizi düşünüyorum. Değerli bir galibiyet aldık."

Ziyech ve Davinson Sanchez Kopenhag maçına yetişecek mi?

Okan Buruk: "Davinson koşulara başladı, topla da bugün bir şeyler yaptı. Pazar günü takımla antrenman yapmasını düşünüyoruz. Ziyech'i de 1-2 gün sonra takımla deneyeceğiz. Oyuncularımız oynamak istiyor."

Okan Buruk: "Parken Stadı'nda önemli bir maça çıkacağız. Maddi, manevi.. Şampiyonlar Ligi'ne devam etmek istiyoruz. İyi oyunculara sahibiz, gruplarda iyi maçlar oynadık. Son 16'da bu oyunları oynarız. Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız futbol ileriye doğru bize ümit veriyor. İnşallah Türk futbolu için önemli bir gece olur. İkinci yol Avrupa Ligi ama bu aklımızda şu an yok."

Samet'in pozisyon 100 kat daha netti skor 1-1 iken vermediler burda çat diye verdiler.Hakem yönetiminde nasıl bir çifte standart olduğunu kanıtlayan bir pozisyondu

Hocam Allah aşkına bırak şu geyiği. İsim vererek;
hesap hareketlerini inceleyin, tarlalara bakın de, mini cooper satışlarını sor. Bizim şikecilerle işimiz olmaz. Yüzlerine vurmak gerekiyor. Geçmişi karanlık olanların bugün aynısını yapmadığı ne malum

hakli elleri arkada kaymaya calisiyor nelson ve tek elini yere koymak zorumda kaliyor, hesapsiz bir kayma neticesinde arkada sakladigi kolu yine istemsiz aciliyor. bu penalti olmasini engellemez ancak fenerli dogrudan kolunu kaldiriyor topa dogru ama ne hikmetse pozisyon temiz.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oh çok şükür davionson açıklaması içime su serpti... oynayacak belli ki çok mutlu oldum. artık maç için galibiyete çok daha yakınım. davinson defansın bel kemiği

Üst Alt