Okan Buruk Fenerbahçe’yi İstemiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk Fenerbahçe’yi İstemiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla bende olsam bende kabul etmem. Bütçe desen yok, avrupadan her an silktir yeme ihtimali var. Son iki yıl ilk 5 içine girememiş futbolcu transferini emrenin yaptığı sadece kullanılıp atilmalik hoca olmayı kimse istemez.
Bunlar adim adim avcıya doğru gidiyorlar deney iflas edip umraniyesporla birleşirler. Sanmassinlar ki orası eyurolig UEFA yemez diyeyim

Biz de onu istemiyoruz da hayali biz olmadık hiç bir zaman kara kartal 🦅 Okan’ın

Ayrıca intere kaçarken Faruk süren ve Cüneyt tanmana nasıl kazık attığı da dün gibi gözümün önünde

Oysa ki ayağı kırıldığında kendisine zam yapıp sözleşmesini uzatmıştık Galatasaray kendisine sahip çıkmasa kalli sonrası terim öncesi yok olup gidecekti

Bence Fatih hocadan sonra akla yatkın tek aday Okan Buruk'tur. Bu ülkede yabancı hoca fantezisinin işe yaramadığı belliyken direkt yerli hoca seçeneklerine bakıyorum ben. Bülent Kaptan gerçekten bu takımın en büyük efsanelerinden birisi ama hocalık olarak hala ispatlayamadığı çok şey var ve kaç senedir pek üstüne koyamadı bu konuda. Mesela Hamza desek başarılı olma ihtimali var ama futbol görüşü kısıtlı onun gelişiyle kadrodaki sıkıntılar herkesin malumudur. Okan ise gerçekten her gittiği takıma eli değen baya etkili bir antrenör Galatasaray ile oyunculuk kariyeri sıkıntılı şekilde sonlansada en ideal tercihtir. Bu karar için duygusal olmaya gerek yok

bence hata etmıs

bıze gelmek ıstıyorsa -fatıh terımın yerıne hoca olarak getırılmesı ıcın- once basaksehırde ardından da fenerbahcede kendısını alt edıp rustunu ıspat etmesı gerekıyordu

sımdı terım olmaz ya emeklı falan olursa okan geldıkten sonra ılk ters durumda yıne terımı futbola gerı dondurme calısmaları baslayacaktır

bence hata etmıs

bıze gelmek ıstıyorsa -fatıh terımın yerıne hoca olarak getırılmesı ıcın- once basaksehırde ardından da fenerbahcede kendısını alt edıp rustunu ıspat etmesı gerekıyordu

sımdı terım olmaz ya emeklı falan olursa okan geldıkten sonra ılk ters durumda yıne terımı futbola gerı dondurme calısmaları baslayacaktır

Fb'de sampiyon olduktan sonra bize gelebilir mi sence? Bazen kafana giremiyorum ha.

Fb'de sampiyon olduktan sonra bize gelebilir mi sence? Bazen kafana giremiyorum ha.

gercek bır Galatasaraylıysa gelebılır neden olmasın mustafa denızlı gelmedı mı he posası geldı ama olsun

ayrıca fatıh terımın gölgesı altında kımse basarılı olamaz kımse hıkaye anlatmasın renktasım bu cuntadan kurtulmanın tek yolu daha önce yapılmamıs seyler yapılmasıyla ancak mumkun olabılır

Ribery gibi haini isteyenler de vardı. Burası GSC.
Ribéry karakter sahibi biri ve ne hainliği olmuş ki? Galatasaray ve genel ahlak kurallarına aykırı hareketi olmamış ayrıca kocakafadan daha mümin bir müslüman üstüne üstlük gerçek bir dünya yıldızı

Arda ne zaman feneri madara etmiş? Ribéry 5lik yaptı feneri Aziz Atatürk’te taraftarın arasına saklandı unutmadık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt