GSC Haber - Okan Buruk, Galatasaray ile Avrupa'da Üst Üste 4 Galibiyet Alan İlk Türk Teknik Direktör Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk, Galatasaray ile Avrupa'da Üst Üste 4 Galibiyet Alan İlk Türk Teknik Direktör Oldu

Daha önce Norveç deplasmanlarında 4 maçta 2 mağlubiyet, 1 beraberlik, 1 galibiyetimiz varmış.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son 4 maçı Norveç'te oynamadık. 2'si Sami Yen galibiyeti. Daha önceki kadro değeri-kalitesi ve rakip takım değeri-kalitesi arasında bu kadar büyük fark olduğunu sanmıyorum. Ha biri de Trömsö'dür o yenilginin ama Trömsö maçı futbol maçı değil başka bir olaydı. Pislik içinde, rezalet.

Hocanın yanlışlarını söylemek feshedelim demek değildir. Rashica Zaniolo toreira yok düşünün bu kadro olurdu. Şu anki durum da aynıydi

Rakipler belli abi. Dün de bir arkadaş yazmıştı, karşında Leipzig gibi bir takım olsa 5 yiyip dönmüştün.

Bu istatistiklere itibar etmek için hem Avrupa'da sürekliliği sağlamamız lazım hem de daha ciddi takımlarla oynamak lazım.

İcardi’ye ve ilk maçta gol vuruşu bilmeyen rakip takım oyuncusuna dua etsin. O pırpır adam az vurmayı becerse havluyu çoktan atmıştık.

Bizim taraftarda bir simariklik var cözemedigim. Varsayimlar üzerinden o atsaydi,bu takim yerine su takim gelseydi demekle olmuyor arkadaslar. O zaman bende Mertens ayaga basmasaydi,Penalti verilseydi 4-1,5-1 biterdi deyip kendi acimdan dogrularimi böyle tatmin edeyim.

Okan Buruk öncesi bir tane taktik zeka uzmani hocamiz bunu basaramamis baksana müzesinde UEFA ve Süper Cup olan takim tarihinde 4 Mac üst üste Ilk defa kazanmis, ligde keza 14 Mac üst üste kirilan baska bir rekor.

Yoksa Aziz Yildirim gibi bunlara tesadüf mü diyelim?

Ve bu Adam sadece 2 senedir takimin basinda. Elestirin tabii ama böyle degersizlestirerek degil. Bende dünkü oyunu berbat buldum ama geldigimizi atip,tehlikeli olduk bulduklarimizda ve her büyük takim gibi de kazanmayi bildik bunun zevkini yasadim sizde biraz sakin olun daha yolun basi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt