GSC Haber - Okan Buruk: "Icardi, bir nesli Galatasaraylı yapma konusunda önemli adımlar attı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Icardi, bir nesli Galatasaraylı yapma konusunda önemli adımlar attı"

1700938114112.png

Okan Buruk: "Skoru alsak bile ciddiyetimizle maçı aldık. Sonlandırmadaki problemleri bugün biraz kırdık.
Kadrodaki değişiklikler olumlu yanıt verdi. Günün tek üzücü yanı Davinson Sanchez'in ayağında ağrı oldu. İnşallah önemli bir şeyi yoktur."

Okan Buruk: "Manchester United maçını kazanarak, avantaj yakalarız. Avrupa’yı garantiliyoruz ve son maç öncesi büyük bir avantaj oluyor. Kazanmayı isteyeceğiz ama kazanamasak bile, her şey son maça kalacak. Bu maç bizim için büyük bir fırsat.

Okan Buruk: "Hedefimiz; Manchester United'ı yenmek!"

Okan Buruk: "Icardi Galatasaray'ı çok seviyor. Galatasaray, Icardi'yi seviyor. Türkiye, Icardi'yi çok seviyor.. Biz de onu çok seviyoruz. Galatasaray için fedakarlık yapıyor. Icardi, bir nesli Galatasaraylı yapma konusunda önemli adımlar attı. Real Madrid haberinin gerçek olduğunu düşünmüyorum."

Okan Buruk: "Abdülkerim Bardakcı, Manchester United maçına yetişecek."

-Eyüp Aydın'ın durumu nedir? Neden sahada görmüyoruz?

Okan Buruk: "Geniş bir kadromuz var. O mevkide 5 oyuncumuz var. Eyüp bizim için bir yatırım. Gökdeniz var, Efe var, Hamza var, Ali Turap var. Zamanı gelince oynayacaklar."

Okan hoca bugün bir şeyi kanıtladı, Siz kadroya karışmayın bana bırakın dedi. Utd maçında da ona güveniyoruz.

Okan Buruk: "Icardi Galatasaray'ı çok seviyor. Galatasaray, Icardi'yi seviyor. Türkiye, Icardi'yi çok seviyor.. Biz de onu çok seviyoruz. Galatasaray için fedakarlık yapıyor. Icardi, bir nesli Galatasaraylı yapma konusunda önemli adımlar attı. Real Madrid haberinin gerçek olduğunu düşünmüyorum."

icardi olmasa idi

okan buruk gitmisti

Okan Buruk: "Icardi, bir nesli Galatasaraylı yapma konusunda önemli adımlar attı"

Ayni zamanda gsli erkekleri top yapma konusunda da önemli isler yapti

Üst Alt