GSC Haber - Okan Buruk: “Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: “Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü”

F6vA2JLWAAAqTEV

Okan Buruk: "Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü. İç yan bağ diye düşünüyoruz, daha büyük bir şey yoktur inşallah."

Okan Buruk: "Oyuncu değişikliği yaparken şanssız bir gol yedik. Zaha oyuna girerken parmağındaki yüzüğü unuttu."

Okan Buruk: "Geçen sene bu takımın başına geldim ve büyük bir değişim geçirdik. Önceki sene olan kötü senaryoyu terse çevirdik. Şu an ligde lider durumdayız, stadımız doluyor, inanılmaz kombine satışı var. Sokakta taraftarlar bizimle beraber. Onlar mutlu olunca ben de mutlu oluyorum. Takımın hocası olarak oyuncuları seçip getiriyorsunuz. Kulübümüz bu konuda büyük fedakarlık yapıyor, Erden Bey fedakarlık yapıyor."

Okan Buruk: "Kazanmaya ve taraftarları mutlu etmeye devam edeceğiz. Icardi gibi bir sembolü oldu Galatasaray'ın. Sokakta, nereye gidersek gidelim yaşanan değişimi görebiliyorsunuz. Performanstaki değişim, her yere yansıyor. Ben de bu işin başındaki isim olarak çok mutluyum."

Son düzenleme:
Okan Buruk: "Kazanmaya ve taraftarları mutlu etmeye devam edeceğiz. Icardi gibi bir sembolü oldu Galatasaray'ın. Sokakta, nereye gidersek gidelim yaşanan değişimi görebiliyorsunuz. Performanstaki değişim, her yere yansıyor. Ben de bu işin başındaki isim olarak çok mutluyum."

Zaha yüzüğü unuttu ne ya, Muslera yedirdi işte. Musleradan niye korkuyorsun abi.
Yedirsin ne yapalim yine bu sezon dunya kadar mac kurtaracak ozaman musleraaa diye bagiracaksiniz oda insan hata yapiyor kaleci oldugu icin yaptigi hata gol oluyor

Dunyada hatasiz kalecimi var curtois da hata yapiyor edersonda yapiyor her kaleci yapiyor adam sezonda toplam 3 4 hata yapiyor elli tanede hata kapatiyor mac kazandiriyor

Icardi nasil musait pozisyonda pas vermeyip sut atip daglara taslara vuruyorsa bu bir futbol hatasiysa musleraninda cikma zamanlamasini yanlis yapmasi futbol hatasi

Bu taraftardaki muslera dusmanligini cidden anlamiyorum adam baska takimda olsa heykelini dikerler

Yedirsin ne yapalim yine bu sezon dunya kadar mac kurtaracak ozaman musleraaa diye bagiracaksiniz oda insan hata yapiyor kaleci oldugu icin yaptigi hata gol oluyor

Dunyada hatasiz kalecimi var curtois da hata yapiyor edersonda yapiyor her kaleci yapiyor adam sezonda toplam 3 4 hata yapiyor elli tanede hata kapatiyor mac kazandiriyor

Icardi nasil musait pozisyonda pas vermeyip sut atip daglara taslara vuruyorsa bu bir futbol hatasiysa musleraninda cikma zamanlamasini yanlis yapmasi futbol hatasi

Bu taraftardaki muslera dusmanligini cidden anlamiyorum adam baska takimda olsa heykelini dikerler
Dediğim şeyle ne alakası var renktaş?

Golü Zaha yüzüğü unuttuğu için mi yedik? Muslera bariz bir hata yaptığı için mi?

Üst Alt