GSC Haber - Okan Buruk: "Ligdeki maçların ertelenme kararı fikstürümüzü rahatlattı. TFF'ye teşekkür ediyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Ligdeki maçların ertelenme kararı fikstürümüzü rahatlattı. TFF'ye teşekkür ediyoruz"

Teşekkür ediyormuş. Gelde şimdi eleştirme. Teşekkür edecek fenerin federasyonundan başka bir şey bulamadin mı? Onlar bizim ayağımızı kaydirmaktan başka plan yapmaz. Bunun için mi teşekkür edeceğiz bunlara? Karaoglan gibi itlerini üstümüze saldiklari için mi?

Hafta sonu gerizekalının teki toreira yı diğeri de icardi yı sakatlasa hepiniz bu önemli maç öncesi niye bu maçı oynattınız diyeceksiniz. Ama şimdi TFF karar aldı diye sallayın. Ulan bozul saat bile günde iki kez doğruyu gösteriyor. Alan memnun satan memnun bir siz memnun değilsiniz...

Hocanın takımla ilgili sıkıntılarının olduğu belli. Bazı oyunculardan verim alamama, uyum sorunu vs. Takımın durumunu en iyi bilen kişi kendisidir. Belki yöneticiler vasıtasıyla erteleme istemiş de olabilir; diğer kulüpler de buna katılmış olabilir ayrıca. Mevsim şartlarını da hesaba katmakta fayda var. Sabah akşam TFF muhalifliği yapmasını beklemek mantıklı değil...

yav sosyal medyada birkaç tane spastik saçma sapan laflar edecek diye hocaya niye kızıyorsunuz :asd:

işin içinde olan insanların binlerce hayatsızın ekran başında birbirine sövmesini çok da umursamadığını anlayın bi zahmet

ertelemenin bjk ve fbye de yaradığının aklı başında herkes farkında zaten

yav sosyal medyada birkaç tane spastik saçma sapan laflar edecek diye hocaya niye kızıyorsunuz :asd:

işin içinde olan insanların binlerce hayatsızın ekran başında birbirine sövmesini çok da umursamadığını anlayın bi zahmet

ertelemenin bjk ve fbye de yaradığının aklı başında herkes farkında zaten
Alkış verdim de ayrıca desteklemek istedim. Sosyal Medyanın akışının ''Goygoy'' üzerine kurulu olduğunun farkına varamayanlar, o akıma kapılmakla ''Aklın yolu'' nu savunduklarını zannediyorlar maalesef...

Alkış verdim de ayrıca desteklemek istedim. Sosyal Medyanın akışının ''Goygoy'' üzerine kurulu olduğunun farkına varamayanlar, o akıma kapılmakla ''Aklın yolu'' nu savunduklarını zannediyorlar maalesef...

fark etmeden çok fena kaptırıyor millet kendini yav tamam bazen gündemi belirlemek ona göre açıklama yapmak önemli de hoca burada çok basit bir şey söylemiş hiçbir sıkıntı yok ortada

Kimse mi politik degil forumda?

Ben de sevmiyorum TFF’yi de Okan hocam her seferinde laf sokamaz, elestiremez. Arada mavi boncuk dagitacak, yeri geldiginde sopayi sokacak.

Si ne saniyorsunuz? Her daim elestirecek, iyi birsey yapsa dahi susacak. Eeee? Camia olarak da bu durumu yonetecegiz? Kahvehane agzi bunlar.

Üst Alt