GSC Haber - Okan Buruk: "Maç rus ruletine döndü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Maç rus ruletine döndü"

Okan Buruk: "Yine ilk gelen topta gol yedik...Galatasaray'ın ve Türk futbolunun övgüyü hak ettiğini düşünüyorum. Kazansaydık daha mutlu olacaktık, şimdi yine son maça taşıdık. Kazanırsak direkt çıkıyoruz, beraberlik halinde diğer maça bakıyoruz."

Okan Buruk: "Maçın sonunda gol de yiyebilirdik. Biraz rus ruletine döndü. Aslında iyi de başladık. Ama rakibimizin ilk iki gelişi gol oldu. 2-1 yaptık, yine oyunun içerisindeydik. Kulübeden baktığımda kazanacağız gibi geliyordu, devrede de söyledim oyuncularıma."

Okan Buruk: "Davinson Sanchez'in olmaması, planlarımızı değiştirmemize sebep oldu. Kaan'la başladım çünkü geriden top çıkarmak istiyorduk.

Genel olarak iyi oynadık. Kazanamadığımız için üzgünüz ama kaybetmemek de önemli."

1701289010924.png

Kulübeden hangi maçı izliyordu acaba. Önündeki ekrana bakıyorsun paso dayı yanlış maç açmışlar sana gibi.

Adamlar geldi mi sakin sakin paslaşıyor, biz ise hep telaş, son paslar da isabetsiz

Telaş yapıyoruz neden bilmiyorum ama panik hali bu
Zaha ziyech gibi adamlar doğruyu buluyor yada doğru şutu çekiyor ama boey in en büyük eksikliği bence bu konu
Çok güzel kontrol güzel top sürme ama son tercih hep hatalı

Bu kadar ceza sahasına boş girdiğimiz maçta en az 2 golü öyle bulmalıydık

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ortasahasız çıkarsak ve savunmada kaan angelino olursa gayet normal. ilk 11 açıklandığında herkes çok riskli dedi zaten

bugün açıkçası taktik olarak paramparça olduğumuzu kabul edip yolumuza devam etmeliyiz hocam

onana faktörü olmasa bu maç kayıptı

Üst Alt