GSC Haber - Okan Buruk: "Maça hazırlanırken gündüz kadromuzun TV'de çıktığını gördük. Bizi çok üzüyor!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Maça hazırlanırken gündüz kadromuzun TV'de çıktığını gördük. Bizi çok üzüyor!"

1699029180604.png

Okan Buruk:

"Maça hazırlanırken gündüz kadromuzun TV'de çıktığını gördük. Bizi çok üzüyor! Kim içeriden alıyor kimden alıyoruz bilmiyoruz! Bir gün önce çalıştığımızı bir gün sonra görüyoruz."

"Nelsson ve Hakim Ziyech'in oynayacağı konusunda kimsenin bildiği yoktu çünkü."

"Hakim ilk defa uzun süre sonra ilk 11'de başlayacak. Oyuna alışması için böyle düşündük ama çok uzun süre vermeyi düşünmüyoruz."

"Genel olarak, Abdülkerim bundan önceki maçlarda da kenarda oynadı. Ziyech uzun zaman sonra 11'de başlayacak."

"Ndombele ile ilgili ortaya atılan iddialar var. Yalanın her türlüsü kötü. Kulübümüz gereken işlemleri yapacaktır. Hamburger söylemiş, öyle olmuş böyle olmuş... Bu yalanı bir hafta sonra atmaları gerekiyordu. Daha doğru olurdu bu yalan!"

“Ndombele’nin kasık bölgesinde ağrısı var, yakın süre içinde bizimle birlikte olacak. Ona ilk günkü gibi güveniyorum.”

Terim döneminde de vardı bu olayın aynısı. Köstebek dolu takım. Dışarıdaki hainler yetmiyor içimizdekilerle uğraşıyoruz.

GSCimbom'daki bazi uyeler icin de gecerli bu :

Okan Buruk: "Ndombele ile ilgili ortaya atılan iddialar var. Hafta içinde atılan başlık çok çirkindi. Biz iç saha maçlarında evimizde kalıyoruz. Yalanın her türlüsü kötü. Kulübümüz gereken işlemleri yapacaktır. Hamburger söylemiş, öyle olmuş böyle olmuş... Bu yalanı bir hafta sonra atmaları gerekiyordu. Daha doğru olurdu bu yalan!"

Okan Buruk: “Ndombele’nin kasık bölgesinde ağrısı var, yakın süre içinde bizimle birlikte olacak. Ona ilk günkü gibi güveniyorum.”

GSCimbom'daki bazi uyeler icin de gecerli bu :

Okan Buruk: "Ndombele ile ilgili ortaya atılan iddialar var. Yalanın her türlüsü kötü. Kulübümüz gereken işlemleri yapacaktır. Hamburger söylemiş, öyle olmuş böyle olmuş... Bu yalanı bir hafta sonra atmaları gerekiyordu. Daha doğru olurdu bu yalan!"

Okan Buruk: “Ndombele’nin kasık bölgesinde ağrısı var, yakın süre içinde bizimle birlikte olacak. Ona ilk günkü gibi güveniyorum.”
Çıksın kac kg bu adam kac kg geldi kac verdi ne yiyor onu söylesin o vakit

neden zayıflamıyor

“Ndombele’nin kasık bölgesinde ağrısı var, yakın süre içinde bizimle birlikte olacak. Ona ilk günkü gibi güveniyorum.”

Güvenmeye devam et bakalım.. adamın adım atacak mecali yok hala güven müven ittir bakalım nereye kadar ittirecen

altyapi oyuncularindan ciktigini dusunuyorum ben

kulupte masor falan olan adam uzun zamandir orda ekmegine pislemez, neden risk alsin

Üst Alt