GSC Haber - Okan Buruk: “Maçın büyük bölümünde kendi kendimizi zora soktuk” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: “Maçın büyük bölümünde kendi kendimizi zora soktuk”

Hocaya ufak dahi elestiri olsa millet cadi avina cikiyor sanki. Net belliki hoca bu maca iyi hazirlanmamis, iyi hazirlanmis olsa rakibin tek hücüm silahi golü atan elenan oldugunu anlar ona göre defans kurgusunu daha farkli cikarirdi.

En azindan biz atak yerkene boey daha geri de tutardi. Cünkü golü atan kisiyi ancak boey kontrol edebilirdi. Olmadi takimin boyunu daha kisa tutum daha sert baski uygulayip heriflerin durmadan o uzun toplari atmasini engellerdin.

Karsi takim full kapaniyor sen ise daha cok acik futbolu seven oyuncularla maca basliyorsun zani baris gibi. Zaten ikinci yari mecburen top tutan oyuncular oyuna alinca ancak oyun oynamaya basladik.

Öne gecincede oyunu aslinda sogutup kontra oynamamiz gerekliydi onuda beceremedik. Ve sacma sapan bir gol yedik.

Hocayi yersiz elestiriye bende karsiyin ama bu mac net hocaya yazar, herifler bilmem kacinci lig macini oynuyor, senin futbolcular daha yeni basladi antremanlara bunu da hesaplaman gerekirdi. Macin basinda biz sakin oynayip risk almasak rakip takim illaki gol atmak icin bir bosluk verirdi. Sonra ilk golle fisi cekerdin.

Bu takima istanbulda 5 tane atmamiz gerek cünkü cidden cok kötüler ama bu isi hoca ve futbolcular ciddiye almasi gerek sonucta koca bir 30-40 milyon euro gelir var bunun sonuna.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen sezon irili ufaklı birçok maçta Yunus ve Kerem'i aynı anda oynatıp çoğunda kayıp yaşamasına rağmen, inatla bu huyunu devam ettirmesine pes diyorum. Bu ikisi oynadığında hücum gücü yüzde 80 falan düşüyor muhtemelen. Göndermesi gereken Yunus'a o kadar abartı şans veriyor ki, en çok ciddiye alması gereken maçta bile bundan vazgeçmedi. Bide yetmezmiş gibi yanlarına Zaniolo ve Barış'ı koyup ön tarafı iyice çorba etti. Havaya girmiş taraftarın ve camianın tüm moralini yerle yeksan edebilirdi ama neyseki şans yanımızdaydı yenilmedik. Yönetim tarafından kendisine nazik bir uyarı yapılması gerekiyor, bu kadar parayı ilk turdan Litvanya takımına elenelim diye harcamadıklarını aktarmaları yerinde olur. Hazırlık maçlarındaki kötü görüntüye rağmen aynı kişilerle aynı oyun formatına CL ön elenmesinde de devam ediyor, bu da enteresan. 2.maçtan itibaren silkelenmiş kendine gelmiş bir hoca ve takım bekliyorum artık.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray kendi evinde rahat yener bu takımı sıkıntı olmaz.Oyuna gelince büyük bölümde oyunun hakimiydi Galatasaray.Transferlerin ne kadar erken gelirse o kadar iyi olacağını burdan anlamış olduk.

Evet kötü oynadık. Kadro da yanlışlar vardı. Okan Buruk un bu hatalarına şaşırdım.

Ama abartmayalım lütfen. İlk resmi maç ve öyle böyle kazandık. İlk turu garantiledik.

Sonraki tura kadar yeniler gelir, epey yol kat etmiş oluruz.

Üst Alt