GSC Haber - Okan Buruk: “Maçın büyük bölümünde kendi kendimizi zora soktuk” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: “Maçın büyük bölümünde kendi kendimizi zora soktuk”

Kadro uyumu degilde oyunculara sure dagitma tarzinda harciyor bu maclari acayip sig bir bakis acisi. Angel sakatlaninca Kazimcan varken Dubua'yi almasi da ayni mantik. Al bak sana sure verdim diyor oyuncuya. Surekli bir denge gozetimi cabasi. Gecen yil da kadroyu uzun sure oturtamamisti su mantigi yuzunden.

buna benzer bir oyun anlayışında hemen her defans oyuncusunun defoları ortaya çıkar.. Çokta nelsonluk bir durum yoktu. çok yalnız kaldı. zaman zaman sol beke gitmek zorunda kaldı..zaten bire birde süratiyle gücüyle rakibi kesecek bir oyuncu olarak düşünülmemeli.

Benim anlayamadığım şey, 60. dakikaya kadar neden beklediğidir. Demek ki sahadaki takım şans eseri 1 gol atsa bir 10 dakika daha müsahade verecek takıma. Garip geliyor bana. Doğruyu bulması için illa başımıza bir şey gelecek.

Geldiği günden bu yana serzenişte bulunduğum oyuncu değişikliği konusu hala sabit. Gerçekten akıl almıyor.

Bukadar risk alma defanstta 2 bekide aynı anda çıkartıp risk alıyoruz senin orta sahan yokki olsa neyse.

İnşallah bir dahaki tura oyuncular yetişir yetismeli

Kadro uyumu degilde oyunculara sure dagitma tarzinda harciyor bu maclari acayip sig bir bakis acisi. Angel sakatlaninca Kazimcan varken Dubua'yi almasi da ayni mantik. Al bak sana sure verdim diyor oyuncuya. Surekli bir denge gozetimi cabasi. Gecen yil da kadroyu uzun sure oturtamamisti su mantigi yuzunden.
Bence bu o kadar da yanlış bir şey değil.

Biz hocayı eleştiriyoruz ama belki işin içinde başka planları vardır .. Bazen takımı süründürürsün ki yönetime sinyal çakasın.. Farkındaysanız maçtan sonra herkes Rashica demeye başladı.. Belkide niyeti bunun gibi birkaç adamı transfer ettirmek..

Ben hocayı adamcılık yapıyor diye eleştirdim ama hiç kesmeyecek diyeceğim Kerem'in mevkisine Zaha'yı transfer ettirdi.. Bu maçtan sonra belkide Yunus gider Rashica gelir.. Ekstra 1-2 transferle birlikte takımın çehresi komple değişir inş.

Yok Yunus - Kerem'i iyi görüp oynatıyorsa Allah yardımcımız olsun xD

Üst Alt