GSC Anket - Okan Buruk mu Nuri Şahin mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Okan Buruk mu Nuri Şahin mi?

Okan Buruk mu Nuri Şahin mi?

• Okan Buruk

• Nuri Şahin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Olay net belli. Nuri Şahin Podolskili bir teknik ekip. İlkay Gündoğan'ı ikna et projeye. O zaten hep bir gün Galatasaray'a gelmek istediğini söylüyor. Hamit'i çek federasyondan 5 sene içinde gelsin gelecek olan. Alman Sistemi Galatasaray'a uyan, taraftarın en sevdiği sistemdir.

-twitterden calinmistir

İlk önce teknik adamın kesinlikle yerli olması gerektiğini düşünüyorum.Yabancı teknik adamlara ne bir ön yargım nede bir hayranlığım vardır.Olması gereken neyse mantıklı olan o olmalıdır.Şu durumda klübün bulunduğu ortamı göz önüne aldığımda bu dönemi tartışmasız yerli teknik adamla geçememiz gerektiğini düşünüyorum.Ligin dinamiklerini bilir,oyuncuları tanır vss..

Piyasada olabilecek isimlerde belli.Bu anketi çok mantıklı buluyorum.Bu iki isim dışındada Fatih terim, şenol güneş seçenekleri olabilir başkada yok.Bu isimlerinde şu dönemde olmaması gerekir diye düşünüyorum.

Galatasarayda çalışacak teknik adamda tecrübenin önemli olduğunu düşünüyorum.Ligde şampiyonluk mücadelesi içinde olması , kupalar kazanması yani o stresi yaşaması falan çok önemli.Bu yüzden okanı tercih ederim.Ama nurininde karakteriyle falan bize çok yakışacağını düşünüyorum.saha kenarındaki hırsı sürekli uyarışları çok önemli özellikler.Kendisinin Galatasaraylı olmasından dolayı taraftarla bağınında çok güçlü olacağını düşünüyorum.

Ama bizim en büyük sorunumuz kado planlaması ve transferdeki beceriksizlikdir.Teknik adam tabiki önemlidir fakat sahada oynayan futbolculardır.Başrol her zaman onlardır.yeni gelecek teknik adam önce doğru planlamayı yapıp doğru kadroyu kurmalı.Ondan sonra zaten çok aptalca hatalar yapılmazsa Galaatasaray wınner özelliğiyle başarıyı yakalar.

Olay net belli. Nuri Şahin Podolskili bir teknik ekip. İlkay Gündoğan'ı ikna et projeye. O zaten hep bir gün Galatasaray'a gelmek istediğini söylüyor. Hamit'i çek federasyondan 5 sene içinde gelsin gelecek olan. Alman Sistemi Galatasaray'a uyan, taraftarın en sevdiği sistemdir.

-twitterden calinmistir

biz bunları yazdık @Hayri Cund ile dialogumuzda o zaman auvvvv

twitterda yazınca şak şak şak

oldu mu şimdi sayın bakan buz

nuri mi daha başarılı olur okan mı bilmiyorum ama teknik direktör dokunuşunu hangisinde daha çok görüyorsunuz derseniz nuri ben de baya iz bırakıyor

Üst Alt